1.    Bardzo serdecznie witamy Was wszystkich, Drodzy Parafianie i mili Goście oraz już teraz życzymy przepięknej niedzieli i dobrego tygodnia.

2.    Dziękujemy za wsparcie w tych trudnych dniach kwarantanny, za wszelką życzliwość i wsparcie.

3.    Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa! W przedsionku ustawiony jest automat do dezynfekcji rąk. Bóg zapłać Darczyńcy, za tak bardzo potrzebny w tych trudnych czasach dar!

4.    W świątyni może przebywać jedna osoba na 15m2, co daje nam 20 osób. Zachowajmy dystans. Osoby, które nie mieszczą się w świątyni zachęcamy, by uczestniczyły we Mszy św. na placu.

5.    Dziś druga niedziela miesiąca, składka przeznaczona na cele inwestycyjne. Bóg zapłać za ofiary.

6.    Piękną tradycją jest nasza modlitwa za zmarłych. Jako wspólnota jesteśmy odpowiedzialni za siebie nawzajem i w życiu i po śmierci. Dziś zbiórka przed kościołem ofiar na Msze św. Za dusze w czyśćcu cierpiące będzie w przyszła niedzielę. Zachęcam do włączenia się w to dzieło pomocy duszom czyśćcowym.

7.    Różaniec z wypominkami dziś o 16.30 i przez cały nadchodzący tydzień po Mszy św. wieczornej. W Żarnowskiej dziś po Mszy św. i przez najbliższe niedziele.

8.    W środę 102 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Pamiętajmy w modlitwach o naszej Ojczyźnie.

9.    W piątek dzień Fatimski. Różaniec z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w intencjach złożonych na kartkach po Mszy św. porannej, wieczorem różaniec z wypominkami za zmarłych, a na zakończenie Apel Jasnogórski.

10.         Odwiedziny chorych będą w najbliższy piątek, a więc 13 listopada, od godz. 9.00.

11.         Na stoliku wyłożone są czasopisma: nowy numer Pielgrzyma oraz Misyjnych Dróg.

12.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

13.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!

14.         W miniony piątek zmarł Ryszard Specjalski. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek…