1.    Bardzo serdecznie witamy Was wszystkich, Drodzy Parafianie i mili Goście oraz już teraz życzymy przepięknej niedzieli i dobrego tygodnia.

2.    Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa! W przedsionku ustawiony jest automat do dezynfekcji rąk. Bóg zapłać Darczyńcy, za tak bardzo potrzebny w tych trudnych czasach dar!

3.    Serdeczne Bóg zapłać Parafianom, którzy w sobotę odpowiedzieli na prośbę i przybyli zgrabić liście z placu kościelnego.

4.    W świątyni może przebywać jedna osoba na 15m2. Zachowajmy dystans. Osoby, które nie mieszczą się w świątyni zachęcamy, by uczestniczyły we Mszy św. na placu.

5.    Tydzień temu zebraliśmy 540 zł. Na Msze św. za dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać!

6.    Różaniec z wypominkami dziś o 16.20.

7.    W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. W Żarnowskiej po Mszy św., a w Łebie o 16.30 wystawienie Pana Jezusa, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia „ O Jezu najsłodszy”. Za udział i publiczne odmówienie tego aktu, można zyskać odpust zupełny.

8.    Na stoliku wyłożone są czasopisma: nowy numer Pielgrzyma oraz Misyjnych Dróg oraz ostatni numer Ichtisa. W zakrystii są diecezjalne kalendarze ścienne. Duże, małe i trójdzielne. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.

9.    Są wolne intencje Mszy św. zapraszam i zachęcam do tej formy modlitwy za żyjących i zmarłych.

10.         Z racji pandemii i obostrzeń z nią związanych, musimy odłożyć na wiosnę Misje Parafialne. Odbędą się natomiast rekolekcje adwentowe w dniach 3-6 grudnia. Zakończymy je odpustem ku czci św. Mikołaja.

11.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

12.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!

13.         W miniony piątek zmarł Józef Mulica z Żarnowskiej. Pogrzeb we wtorek o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek…