1.    Bardzo serdecznie witamy Was wszystkich, Drodzy Parafianie i mili Goście oraz już teraz życzymy przepięknej niedzieli i dobrego tygodnia.

2.    Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa! W przedsionku ustawiony jest automat do dezynfekcji rąk. Bóg zapłać Darczyńcy, za tak bardzo potrzebny w tych trudnych czasach dar!

3.    W świątyni może przebywać jedna osoba na 15m2. Zachowajmy dystans. Osoby, które nie mieszczą się w świątyni zachęcamy, by uczestniczyły we Mszy św. na placu.

4.    Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. W Żarnowskiej po Mszy św., a w Łebie o 16.30 wystawienie Pana Jezusa, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia „ O Jezu najsłodszy”. Za udział i publiczne odmówienie tego aktu, można zyskać odpust zupełny.

5.    Za tydzień rozpoczynamy adwent. Przez cała niedzielę po Mszach św. będą rozprowadzane stroiki i wieńce adwentowe. Przepiękne, własnoręcznie wykonane. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na wycieczkę dzieci z Ochronki.

6.    Już dziś można nabyć świece na stół wigilijny. Jest to akcja Caritasu Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Świece rozprowadza Caritas.

7.    Spotkanie redakcji gazetki Ichtys w czwartek po Mszy św. wieczornej.

8.    W przyszła niedzielę rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP w ramach nabożeństwa o 16.30.

9.    W przyszłą niedzielę Caritas zbierać będzie ofiary przed kościołem na rzecz ubogich z naszej parafii.

10.         Na stoliku wyłożone są czasopisma: nowy numer Pielgrzyma oraz Misyjnych Dróg oraz ostatni numer Ichtisa. W zakrystii są diecezjalne kalendarze ścienne. Duże i małe. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.

11.         Są wolne intencje Mszy św. zapraszam i zachęcam do tej formy modlitwy za żyjących i zmarłych.

12.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

13.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!

14.         W miniony tygodniu zmarła śp. Teresa Szejbak z Łeby. Wieczny odpoczynek…