1.   Dziś II Niedziela Adwentu. W Naszej Parafii przeżywamy Odpust Św. Mikołaja, szczególnego Patrona Marynarzy, Rybaków, Ludzi Morza. Suma Parafialna dziś o godz. 13.00. Przewodniczył jej będzie o. Paweł Zając – prowincjał Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów MN.

2.   Bóg zapłać Ojcu Piotrowi za wygłoszone rekolekcje. Bóg zapłać za ofiary, które dziś przeznaczone są jako nasza wdzięczność Ojcu Rekolekcjoniście.

3.   Dziś o 16.30 Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia. Jutro nabożeństwo o 17.30.

4.   Roraty o godz. 18.00 od poniedziałku do piątku. Zapraszamy dzieci i dorosłych na Msze roratnie. Dzieci szczególnie zapraszam z lampionami. Najpiękniejszy lampion zostanie nagrodzony.

5.   We wtorek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Święto patronalne Sióstr Służebniczek i Misjonarzy Oblatów MN. O 17.30 nabożeństwo ku czci Niepokalanej.

6.   8 grudnia od godz. 12.00 do 13.00 Godzina  Laski. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele. Zapraszamy serdecznie.

7.   8 grudnia podczas Mszy św. o godz. 18.00 poświęcone zostaną medaliki dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. Po Mszy św. krótkie spotkanie z rodzicami dzieci I-Komunijnych.

8.   Spotkanie Zespołu Caritas w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00.

9.   W środę o 19.00 w kościele adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszam do uwielbienia Boga.

10.        Osoby, które zaangażowane były w ubiegłych latach w przygotowanie żywej Szopki, zapraszam na krótkie spotkanie we wtorek na godz. 19.00.

11.        W przyszła niedzielę II niedziela miesiąca, składka przeznaczona będzie na cele inwestycyjne w Parafii.

12.        Za tydzień 13 dzień miesiąca. Różaniec fatimski przed Najświętszym Sakramentem, z wyczytaniem próśb o godz. 16.30. Apel po Mszy św. o 17.00.

13.        Już dziś można nabyć świece na stół wigilijny. Jest to akcja Caritasu Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Świece rozprowadza Caritas. Małe świece po 10 zł.

14.        W zakrystii i u Sióstr Służebniczek można zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny.

15.        Na stoliku wyłożone są czasopisma: nowy numer Pielgrzyma oraz Misyjnych Dróg oraz ostatni numer Ichtisa.

16.        Są wolne intencje Mszy św. zapraszam i zachęcam do tej formy modlitwy za żyjących i zmarłych.

17.        Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

18.        Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!