1. Dziś Niedziela Świętej Rodziny: Józefa, Maryi i Jezusa. Świętej rodzinie z Nazaretu polecajmy wszystkie rodziny naszej Parafii. Podczas Mszy św. o godz. 10.00 zawierzymy rodziny naszej Parafii św. Rodzinie.
 2. Dziś o 16.30 nieszpory kolędowe.
 3. Dziś także liturgiczne wspomnienie św. Jana Ewangelisty. Podczas każdej Mszy św. obrzęd poświęcenia wina.
 4. Nie będzie w tym roku tradycyjnych odwiedzin kolędowych. Poszczególnymi rejonami zapraszać będziemy Parafian na Mszę św. wieczorną, a w Żarnowskiej na 17.00, która sprawowana będzie w ich intencji, będzie okazja do spotkania, wspólnej modlitwy. Zabrać będzie można do domu wodę Święconą oraz kredę. A Błogosławieństwa domu specjalną modlitwą dokona w gronie rodziny jej Głowa. Plan spotkań kolędowych jest wywieszony w gablocie, na stronie internetowej, oraz postaramy się dostarczyć także do domów. Gdyby ktoś pragnął wizyty kapłana w swoim domu, to na specjalne zaproszenie z chęcią się udamy. Podczas tych Mszy św. zbierana będzie składka – tzw. ofiara kolędowa. Jeśli ktoś chce i może, zachęcamy do wpierania w ten sposób inwestycji naszej Parafii.
 5. Osoby pragnące zamówić indywidualną wizytę, zapraszam do zakrystii w celu uzgodnienia terminu.
 6. W czwartek ostatni dzień roku. O godz. 17.30 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne.
 7. W piątek Nowy Rok. Msze św. wg porządku niedzielnego. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 8. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Nabożeństwo I piątkowe o godz. 16.30.
 9. Nabożeństwo I Sobotnie w sobotę po Mszy św. porannej.
 10. Są wolne intencje Mszy św. zapraszam i zachęcam do tej formy modlitwy za żyjących i zmarłych.
 11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.
 12. Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marię Kamińską (pogrzeb w poniedziałek o 13.00). Wieczny odpoczynek…