1.   Dziś Święto Chrztu Pańskiego. Kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia, ale tradycyjnie dekoracje i śpiew kolęd będą trwać do 2 lutego.

2.   Dziś o 16.30 nieszpory.

3.   Dzisiejsza Niedziela to II niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na inwestycje w Parafii. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

4.   Trwają spotkania kolędowe. Zapraszamy serdecznie na spotkania i Msze św. wg podanego planu. Podczas tych Mszy św. zbierana będzie składka – tzw. ofiara kolędowa. Jeśli ktoś chce i może, zachęcamy do wpierania w ten sposób inwestycji naszej Parafii. Bóg zapłać już teraz za każdą ofiarę, czy składaną podczas Mszy czy przelewanych na konto parafii.

5.   W środę dzień fatimski. Po Mszy porannej nabożeństwo różańcowe z Błogosławieństwem NS. A o 17.30 Różaniec fatimski z odczytaniem próśb. Msza św. wieczorna zakończy się odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

6.   W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie z rodzicami Dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Spotkanie przełożone z dnia dzisiejszego.

7.   Są wolne intencje Mszy św. zapraszam i zachęcam do tej formy modlitwy za żyjących i zmarłych.

8.   Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

9.   Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!

10.        W minionym tygodniu zmarli śp. Jadwiga Jankowska, oraz Waldemar Buczyński (pogrzeb w czwartek o 12.00). Wieczny Odpoczynek…