1.  Dziś o 16.30 nieszpory.

2.  Dziś przed kościołem zbiórka do puszek Caritas na rzecz ubogich z naszej Parafii.

3.  We wtorek, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Podczas Mszy św. błogosławieństwo gromnic.  Jest to też Dzień Życia Konsekrowanego. Ogarnijmy wszystkich Konsekrowanych naszą modlitwą. Składka w tym dniu przeznaczona jest na Zakony Klauzurowe.

4.  W środę o godz. 18.00 Msza w intencji Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.

5.  W środę przypada wspomnienie św. Błażeja. Podczas Mszy św. błogosławieństwo gardła.

6.  W czwartek o 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

7.  W piątek wspomnienie św. Agaty. Jest to dzień imienin Siostry Agaty. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Siostry na godzinę 8.00. Siostrze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej.

8.  W tym tygodniu przypada I czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W czwartek adoracji w intencji powołań od godz. 17.00. W piątek nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa po Mszy św. wieczornej. W sobotę Nabożeństwo I-sobotnie po Mszy św. porannej.

9.  Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00.

10.      Rycerze Kolumba z Łeby dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do zebrania ok. 2 ton złomu, który spieniężony na kwotę 2050 zł., został przekazany na leczenie Laury Paczuły.

11.      Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

12.      Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!