1.   Dziś o 16.30 nieszpory niedzielne.

2.   Dziś II Niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na inwestycje w naszej świątyni.

3.   W środę, zwaną Popielcową, rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 8.00, 10.00, 16.30 i 19.00. W Żarnowskiej o godz. 17.30. W tym dniu obowiązuje post ścisły, a więc powstrzymujemy się od jedzenia mięsa i ograniczamy posiłki do jednego do syta i dwóch lekkich. Post jakościowy (nie jedzenie mięsa)  dotyczy wszystkich od 14 roku życia, a post ilościowy wiernych od 18 do 60 roku życia.

4.   W piętek nabożeństwo drogi krzyżowej dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.30. Rozważanie przygotowywać będą kolejno grupy parafialne: Róże Różańcowe, Przyjaciele Misji, Caritas, Effatha, Grupa O. Pio i Rycerze Kolumba.

5.   W Żarnowskiej Droga Krzyżowa o godz. 17.00.

6.   W przyszła Niedzielę o 16.15 Gorzkie Żale z Kazaniem pasyjnym.

7.   W przyszłą niedzielę po Mszach Św. Przed kościołem Rycerze Kolumba zbierać będą ofiary do puszek na wykonanie nowego Krzyża Misyjnego.

8.   Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

9.   Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!

10.        W ostatnim czasie zmarł. Śp. Marian Krzywicki. Pogrzeb odbył się poza Łebą. Msza św. w intencji zmarłego będzie w czwartek o godz. 18.00. Zmarła także mieszkająca w Główczycach Helena Kasina, mama naszego fotografa Piotra. Pogrzeb odbył się w Łebie. Wieczny odpoczynek…