ZAPROSZENIE NA EKSTREMALNĄ DROGĘ KRZYŻOWĄ A.D.2021

„Rewolucja pięknych ludzi”

Ekstremalna Droga Krzyżowa to wyzwanie – ruszamy w nocy na ponad 30 kilometrową wędrówkę. Sami, w milczeniu. Zdani wyłącznie na siebie i własne siły. Wyposażeni w opis trasy i rozważania – 14 stacji męki Pana Jezusa. Doświadczamy bólu, zmęczenia, ale dzięki temu sprawdzamy i przekraczamy siebie. To ćwiczenie fizyczne i duchowe, po którym każdy może zostać odmieniony.

W naszej okolicy (Garczegorze – Łeba) Ekstremalna Droga Krzyżowa, po raz kolejny wyruszy z kościoła w Garczegorzu.

Rozpoczniemy 19 marca – Mszą Świętą w kościele św. Marii Magdaleny w Garczegorzu o godz. 22.00, a po Mszy Świętej wyruszymy na wybraną trasę.

Zapisy na EDK już ruszyły na stronie internetowej  www.edk.org.pl . W Ekstremalnej Drodze Krzyżowej można wziąć także udział nie zapisując się ponieważ jest to indywidualna praktyka religijna i każdy z uczestników bierze w niej udział na własną odpowiedzialność.

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie internetowej: www.edk.org.pl Także tam znajdują się opisy tras oraz ślady GPS, które można pobrać.

Pakiety z rozważaniami można będzie nabyć przed i po Mszy świętej. Jeśli potrzebujesz chwili dla siebie, na przemyślenia. Może masz do podjęcia ważne decyzje, albo po prostu chcesz sprawdzić, czy sprostasz wyzwaniu. Chodź z nami!  Zapraszamy!