1.   Dziś o 16.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym..

2.   We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Wspólnoty lektorów.

3.   W piątek uroczystość Św. Józefa. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4.   W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.30. Rozważanie przygotowywać będą kolejno grupy parafialne: Grupa O. Pio i Rycerze Kolumba.

5.   W Żarnowskiej Droga Krzyżowa o godz. 17.00

6.   19 marca z kościoła w Garczegorzu wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Zachęcam do tego trudu Marszu liczącego prawie 33 kilometry, połączonego z rozważaniem Drogi Krzyżowej. Szczegóły na plakacie.

7.   Dzisiejsza niedziela to tradycyjnie niedziela inwestycyjna. Składka przeznaczona jest na inwestycje w parafii.

8.   W naszej parafii przeprowadzona zostanie zbiórka Elektrośmieci, z których dochód przeznaczony zostanie na pomoc Misjonarzom. Bardzo proszę by wszelki niepotrzebny sprzęt RTV, AGD, komputery i inne tego typu przedmioty dostarczyć na podwórko przy klasztorze, na wybetonowany teren. Odbiór elektrośmieci będzie w czwartek o godz. 9.00. Szczegóły na plakacie i ulotkach.

9.   W Niedzielę Palmową tradycyjnie planujemy zorganizować tzw. Niedzielę z Babką. Osoby chcące przygotować Baby, Babki i Babeczki proszę już pomyśleć o tym wydarzeniu. Miejmy nadzieję, że pogoda dopisze, bo z racji pandemicznych degustacja wypieków będzie na świeżym powietrzu.

10.        Do przyszłej niedzieli proszę dostarczyć materiały do  gazetki.

11.        Przed kościołem można zaopatrzyć się w świece wielkanocne, dochód przeznaczony jest na rzecz ubogich z naszej parafii.

12.        Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

13.        Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu składane czy to na Gorzkich Żalach czy do skarbony pod chórem, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!