1.    Chrystus Zmartwychwstał! Prawdziwie Zmartwychwstał! Niech ta prawda będzie stale obecna w naszym Życiu!

2.    Dziś o 16.30 Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego oraz Koronka. Od wtorku do soboty o godzinie 15.00.

3.     Jutro drugi dzień Świąt, Msze św. wg porządku Niedzielnego.

4.    Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie Triduum Paschalnego. Bóg Zapłać Siostrom, Ojcom, Organistce Marysi, Pani Katarzynie i wszystkim pomagającym w dekoracji. Lektorom, Kantorom, Służbie Liturgicznej, Strażakom, Marynarzom, Rybakom, Harcerzom  wszystkim adorującym i w jakikolwiek sposób zaangażowanym. Bóg zapłać za dary złożone do klasztoru.

5.    W najbliższą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego, które rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Jest to święto patronalne Caritas. Bardzo serdecznie dziękuję parafialnemu Zespołowi Caritas za zaangażowanie na rzecz najuboższych. Bóg zapłać także wszystkim, którzy swoimi ofiarami wspierają działania Caritasu. Za tydzień zbiórka do puszek na cele charytatywne w diecezji.

6.    W piątek z racji oktawy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7.    Przyszła niedziela to II niedziela miesiąca. Składka tradycyjnie przeznaczona będzie na cele inwestycyjne w parafii.

8.    W  zakrystii i biurze parafialnym można zamawiając intencje, czy tez chcą złożyć ofiarę uczynić to kartą płatniczą. Wiemy że wielu z nas nie nosi portfela, więc istnieje taka możliwość.

9.    Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

10.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu składane czy to na Gorzkich Żalach czy do skarbony pod chórem, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!

11.         Niech Zmartwychwstały napełni Wasze życie radością. nadzieją i pokojem. Niech ten świąteczny czas będzie rodzinny. Zdrowych i Wesołych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

12.         Zmarła śp. Bożena Neczajewska z Łeby, będzie we wtorek o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek…