Witamy w naszej Parafii diakona Wojciecha Trzcielińskiego OMI, z naszego Seminarium w Obrze. Głosi dziś Słowo Boże. Składka przeznaczona jest na rzecz naszego Obrzańskiego Seminarium.

1.    Dziś o 16.30  nabożeństwo majowe.

2.    Jutro Uroczystość NMP Królowej Polski i jednocześnie 230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Msze św. wg porządku niedzielnego. Nabożeństwo majowe o 16.30. O godz. 10.00 sprawowana będzie Msza św. w intencji Ojczyzny. Niestety z powodu obostrzeń, nie może być Mszy uroczystej z  udziałem Władz i zaproszonych Gości, jak to bywało w latach ubiegłych.

3.    W tym tygodniu przypada I czwartek i Piątek miesiąca. W czwartek Adoracja NS w intencji powołań od 17.00. W piątek Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa po Mszy św. porannej. Spowiedź od godz. 17.00 tylko do nabożeństwa! Bardzo proszę, by spowiedzi nie odkładać na piątek!

4.    Nabożeństwa majowe o godz. 17.30, w Żarnowskiej o 17.00.

5.    W przyszła niedzielę tradycyjnie składka przeznaczona będzie na inwestycje planowane w naszym kościele.

6.    Odwiedziny chorych, ze względu na wyjazd ojca proboszcza, będą w piątek, 14 maja.

7.    W  zakrystii i biurze parafialnym można zamawiając intencje, czy tez chcąc złożyć ofiarę uczynić to kartą płatniczą. Wiemy że wielu z nas nie nosi portfela, więc istnieje taka możliwość.

8.    Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

9.    Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!