1.    Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. Do czwartku po Mszach św. wieczornych nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Dziś Również nabożeństwo i procesja po Mszy św. o godz. 17.00.

2.    W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Grupy Przystań i Caritasu, potem spotkanie.

3.    W czwartek zakończenie oktawy. Po Mszy św. i procesji, błogosławieństwo dzieci, oraz błogosławieństwo wianków.

4.    Przed kościołem do nabycia nowy numer gazetki Ichtys. Koszt wydruku wyniósł 3.30zł.

5.    W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6.    W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi, po Mszy św. porannej nabożeństwo ku czci Matki Bożej.

7.    W sobotę o 11.00 próba scholii młodzieżowo-rodzinnej. Zapraszamy chętnych.

8.    W przyszła niedzielę dzień fatimski. Różaniec fatimski z procesją o godz. 16.15.

9.    W przyszłą niedzielę wprowadzimy do naszej Parafii relikwie św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski. Bóg zapłać rodzicom dzieci I-Komunijnych za ufundowanie pięknego Relikwiarza.

10.         Przyszła niedziela to tradycyjnie niedziela inwestycyjna, składka przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.

11.         Do przyszłej niedzieli proszę o dostarczanie artykułów do Gazetki Ichtys.

12.         Dziś po każdej Mszy św. przed kościołem kiermasz ciast, z którego dochód przeznaczony będzie na budowę Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego w Pogorzelicach. Zachęcamy do wsparcia.

13.         Decyzją Ojca Prowincjała z Radą od 1 lipca nastąpią zmiany w naszym klasztorze. O. Artur uda się do Gdańska, a do Łeby przybędą: O. Sylwester Maćkiewicz z Katowic oraz Brat Krzysztof Janca, który wraca z Misji z Północnej Kanady.

14.         W  zakrystii i biurze parafialnym można zamawiając intencje, czy tez chcąc złożyć ofiarę uczynić to kartą płatniczą.

15.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

16.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!