1.    Witamy Was wszystkich drodzy Parafianie i mili Goście. Życzymy błogosławionego czasu w Łebie.

2.    Dziś druga niedziela czerwca. Kolekta przeznaczona jest na inwestycje w naszym kościele. Bóg zapłać.

3.    Dziś także dzień fatimski. O 16.15 różaniec z procesją i wyczytaniem próśb.

4.    Od dziś cieszymy się także obecnością w naszej parafii relikwii św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Bóg zapłać rodzicom dzieci I-komunijnych za ufundowanie relikwiarza.

5.    Nabożeństwo czerwcowe dziś po Mszy o 17.00, w tygodniu, po Mszy św. wieczornej.

6.    Próba scholii młodzieży i dorosłych w piątek o 20.00.

7.    W przyszła niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.00 modlić się będziemy w intencji Ratowników z Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa SAR w Łebie. Zachęcamy do obecności i wspólnej modlitwy w Ich intencji, w tej tak trudnej, ale i potrzebnej Służbie.

8.    W przyszła niedzielę Odpust św. Brata Alberta w Żarnowskiej. Pielgrzymka wyruszy sprzed kościoła o 16.00 zapraszamy do licznego udziału. Suma Odpustowa odprawiona zostanie o godz. 18.00.

9.    Biskupi zgromadzeni na 389 Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski zdecydowali, że z dniem 20 czerwca br., zostaną zniesione dyspensy  od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. oraz w święta nakazane we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały.

10.         W  zakrystii i biurze parafialnym można zamawiając intencje, czy tez chcąc złożyć ofiarę uczynić to kartą płatniczą.

11.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

12.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!