1.    Witamy Was wszystkich drodzy Parafianie i mili Goście. Życzymy błogosławionego czasu w Łebie oraz bezpiecznych wakacji.

2.    Dziś II niedziela miesiąca. Tradycyjnie kolekta przeznaczona jest na cele inwestycyjne w naszej Parafii. Bóg zapłać!

3.    Msze św. W naszej świątyni odprawiane są w niedzielę o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 17.00 i 20.00. W tygodniu o 8.00, 18.00, 20.00.

4.    Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie codziennie w tygodniu od 18.30 do 20.00. W tym czasie jest możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

5.    Witamy w naszej Wspólnocie Ojca Marcina Wrzosa. W tym tygodniu głosić będzie Wczasorekolekcje każdego dnia na Mszy św. O godz. 20.00.

6.    We wtorek, 13. lipca Dzień fatimski. Po Mszy św. porannej  nabożeństwo różańcowe. O 17.15 różaniec fatimski z procesją. Apel Jasnogórski na zakończenie Mszy św. o godz. 20.00.

7.    Kochani! Jak każdego roku zachęcamy Was Drodzy Parafianie i Mili Goście do wsparcia działalności Misyjnej naszego Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Po Mszy św. będą do nabycia za dobrowolną ofiarę Kalendarze Misyjne na przyszły rok. Za każde wyświadczone dobro, czy to na rzecz Misji, czy naszej Parafii składamy Wam serdeczne Bóg zapłać.

8.    Dziś także przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer Gazetki Parafialnej Ichtys.

9.     Na stoliku za ławkami jest dostępna Prasa Katolicka,. Nowy numer Misyjnych Dróg, archiwalne numery innych czasopism. Zachęcamy do  czytania prasy.

10.         W  zakrystii i biurze parafialnym można zamawiając intencje, czy tez chcąc złożyć ofiarę uczynić to kartą płatniczą.

11.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

12.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!