1.    Witamy Was wszystkich drodzy Parafianie i mili Goście. Życzymy błogosławionego czasu w Łebie oraz bezpiecznych wakacji.

2.    Dziś uroczystość Wniebowzięcia NMP – w naszej parafii jest to uroczystość odpustowa. Msze św. w porządku niedzielnym, za wyjątkiem wieczornej sumy odpustowej, która zostanie odprawiona w parku Misjonarzy Oblatów o godz. 19.30. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Kaznodzieją odpustowym i Sumistą będzie Ks. dr Maciej Zachara, Marianin. Po Mszy św. będzie koncert Klenczon Projekt. Zespół grający znane i lubiane utwory z repertuaru Krzysztofa Klenczona.

3.    Bardzo serdecznie zapraszamy na sumę Parafialną Was wszystkich, przede wszystkim  Marynarzy, Rybaków, Ludzi Morza, Ratowników  Morskich.

4.    Msze św. W naszej świątyni odprawiane są w niedzielę o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 17.00 i 19.30. W tygodniu o 8.00, 18.00, 20.00.

5.    Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie codziennie w tygodniu od 18.30 do 20.00. W tym czasie jest możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

6.    Witamy w naszej Wspólnocie Ojca Jarosława Wachowskiego z Katowic. W tym tygodniu głosić będzie Wczasorekolekcje każdego dnia na Mszy św. O godz. 20.00.

7.    Dziś po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć za dobrowolną ofiarę kalendarz Misyjny na 2021 rok i w ten sposób wesprzeć Misje. Za wsparcie działalności misyjnej składamy Bóg zapłać.

8.    Witamy także bardzo serdecznie Zespół Credamus z Kędzierzyna-Koźla. Zespół towarzyszy nam dziś podczas każdej Eucharystii, po Mszy św. można zakupić gorącą jeszcze płytę Zespołu. Dziś w Łebie jest jej Premiera.

9.    Na stoliku za ławkami jest dostępna Prasa Katolicka Nowy numer Misyjnych Dróg, archiwalne numery innych czasopism. Zachęcamy do  czytania prasy. Są również różne książki. Bóg zapłać za ofiary złożone do skarbon na filarach kościoła.

10.         W przyszła sobotę o godz. 19.00 kolejny koncert z cyklu Letniego Festiwalu Organowego. Głównym Mecenasem Festiwalu jest Grupa Energa, Patronat Filharmonii Bałtyckiej, a całość możliwa dzięki wsparciu Gminy Miejskiej Łeba. W przyszła sobotę wystąpią: Zuzanna i Maciej Batorowie – organy.

11.         W przyszła Niedzielę gościć będziemy Trio wokalne z Białorusi. Podczas każdej Eucharystii będą upiększać naszą modlitwę, a po Mszy można będzie nabyć ich płytę.

12.         W przyszłą niedzielę także będzie możliwość zapisów na bezpłatne kursy komputerowe, które będą odbywać się w naszej parafii we wrześniu, w domu parafialnym. Oferta przeznaczona jest dla wszystkich w wieku 18-74 lata.

13.         W poniedziałek biuro parafialne nieczynne.

14.         W  zakrystii i biurze parafialnym można zamawiając intencje, czy tez chcąc złożyć ofiarę uczynić to kartą płatniczą.

15.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

16.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!