1.    Witamy Was wszystkich drodzy Parafianie i mili Goście. Życzymy błogosławionego czasu w Łebie.

2.    Msze św. W naszej świątyni odprawiane są w niedzielę o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 17.00. W tygodniu o 8.00 i 18.00.

3.    Nieszpory niedzielne dziś o 16.30.

4.    Witamy w naszej Wspólnocie Przedstawicieli z Prokury Misyjnej z Poznania. Głoszą oni Słowo Boże i prowadzą animację Misyjną. Przed Kościołem można wesprzeć działalność misyjną naszego Zgromadzenia, czy to przez ofiary, czy zostanie Przyjacielem Misji.

5.    Decyzją Księdza Biskupa dziś przed Kościołem zbiórka do puszek na rzecz pomocy Afgańczykom

6.    We wtorek o 19.00 w klasztorze spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej. Bardzo proszę o obecność.

7.    W środę Święto Narodzenia NMP. W tym dniu swoje imieniny obchodzi S. M. Miriam. Siostrze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Matki. Msza św. w intencji Solenizantki o godz. 8.00

8.    W piątek o 19.00 w kościele spotkanie Młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas VIII i I Szkoły średniej. Bardzo proszę o obecność również rodziców.

9.    W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na czuwanie przed beatyfikacją Kardynała Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej. Czuwanie zakończy się Apelem Jasnogórskim o 21.00.

10.         Spotkanie Rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym zamierzają przystąpić do I Komunii św. w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30.

11.         W związku z tym, że o. Proboszcz w przyszłym tygodniu udaje się na urlop, bardzo proszę, by sprawy kancelaryjne, biurowe załatwiać w tym tygodniu.

12.         W  zakrystii i biurze parafialnym można zamawiając intencje, czy tez chcąc złożyć ofiarę uczynić to kartą płatniczą.

13.         Na stoliku za  ławkami dostępna jest Prasa katolicka, najnowszy numer Pielgrzyma, Misyjne Drogi. Zachęcamy do czytania prasy.

14.         W dniach 6-7 września w Centrum Rehabilitacji przy ul. Obrońców Westerplatte 3 odbędą się bezpłatne konsultacje lekarza specjalisty i przesiewowe badania smaku i węchu. Więcej informacji na plakacie.

15.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

16.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!

17.         W minionym tygodniu zmarł śp. Karol Wójcik z Łeby. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek…