1.    Witamy Was wszystkich drodzy Parafianie i mili Goście. Życzymy błogosławionego czasu w Łebie.

2.    Kończymy dziś w naszej parafii Misję Świętą. Dziękuję Ojcom Józefowi i Andrzejowi, za podjęcie się trudu głoszenia. Dziękuję Wam drodzy Parafianie i Goście za uczestnictwo. Bóg zapłać Siostrom, zwłaszcza Siostrze Karolinie, organistce Marysi. Dziś o 16.30 nabożeństwo zakończenia Misji, poświęcenie Pamiątek Misyjnych i przede wszystkim poświęcenia Krzyża Misyjnego.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest jako nasze podziękowanie Misjonarzom.

3.    Bóg zapłać Parafianom, Caritasom obu Parafii,  Rycerzom Kolumba, z Łebskiej Rady Św. Michała Archanioła za ufundowanie nowego Krzyża Misyjnego, wykonanie stalowego mocowania, koordynację prac związanych z jego wymianą. Panu Ryszardowi Gongalewskiemu za wykonanie Krzyża, panu Stanisławowi Horaninowi i jego pracownikom oraz Robertowi Sawickiemu za prace ziemne, zakotwienie i wykonanie fundamentu.

4.    Trwa październik, miesiąc różańca świętego.

Różaniec dla dzieci o 16.30, dla starszych o 17.30. Modlitwę różańcową prowadzą wspólnoty.

Różaniec w Żarnowskiej o godz. 17.00, a w niedzielę o 11.30.

5.    W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Caritasu.

6.    Jest już nowa Księga intencji na 2022 rok. Zachęcamy do rezerwowania terminów Mszy św., zamawiania intencji, czy Mszy gregoriańskich. Intencje na nowy rok, będą przyjmowane w biurze parafialnym po Mszy św. porannej i od 17.00. Od poniedziałku do piątku.

7.    Na stoliku za ławkami wyłożone są kartki na wypominki. Bardzo proszę by wypełniać wyraźnie, nie odmieniając imion. Wypełnione kartki przynosimy do zakrystii lub klasztoru

8.    Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

9.    Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!