1.  Rekolekcje, które miały się rozpocząć dzisiaj, musieliśmy niestety przełożyć na niedzielę, 26 marca, ze względu na chorobę rekolekcjonisty. Módlmy się o zdrowie dla ks. Dawida, a dla nas o błogosławiony czas rekolekcji, które jeszcze przed nami.

2.  Bóg zapłać za składane dziś ofiary na inwestycje w naszym kościele.

3.  Przed kościołem do nabycia najnowszy numer Ichtysa. Koszt wydruku 5 zł.

4.  Dziś o 16.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy. Tradycyjnie podczas nabożeństwa zbierana jest składka z przeznaczeniem na kwiaty do Bożego Grobu. Ofiary na kwiaty można składać też do skarbony na filarze kościoła.

5.  Dziś po Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30 zapraszamy Was do kawiarenki parafialnej na kawę, herbatę i pyszne ciasto, a nade wszystko na wspólny czas spędzony w miłym towarzystwie. Przy okazji degustacji wesprzeć dzieła parafialne.

6.  Bóg zapłać Grupie Biblijnej za przygotowanie ciasta, a Effacie za prowadzenie kawiarenki.

7.  W poniedziałek Dzień Fatimski – Po Mszy św. porannej różaniec z błogosławieństwem Eucharystycznym, o 17.30 różaniec z wyczytaniem próśb i podziękowań.

8.  W czwartek, 16 dzień miesiąca, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli w int. Ojczyzny

9.  W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.30. Rozważanie przygotowywać będą kolejno grupy parafialne: Rycerze Kolumba, Grupa O. Pio i Effatha.

10.      W Żarnowskiej droga krzyżowa o godz. 17.00.

11.      Przypominam, że młodzież przygotowująca się do Bierzmowania ma obowiązek uczestniczyć przynajmniej w trzech nabożeństwach Gorzkich Żali i trzech Drogach Krzyżowych.

12.      Rycerze Kolumba oraz Wspólnota Mężczyzn Św. Józefa zaprasza na weekend ze św. Józefem.

W piątek o 17.30 Droga Krzyżowa ze św. Józefem potem Eucharystia.

W sobotę o 18.00 Msza św. z Litanią do św. Józefa a po niej w salce film o św. Teresie z Kalkuty.

W Niedzielę podczas Mszy św. o 11.30 Zawierzenie Rodzin św. Józefowi.

13.      We wtorek o 19.00 spotkanie Grupy Biblijnej.

14.      W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie mężczyzn św. Józefa.

15.      W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Effathy.

16.      W czwartek od 17.00 adoracja Pana Jezusa w ciszy.

17.      W przyszła sobotę o 11.00 próba scholi rodzinnej.

18.      W Lęborku w kinie Fregata będzie film Opiekun o wstawiennictwie św. Józefa. Seanse będą w niedzielę, 19 marca o 15.15 i w czwartek 23 marca o 17.45.

19.      Od środowego popołudnia do 23 marca o. Proboszcz będzie nieobecny. Sprawy kancelaryjne w tym tygodniu tylko w poniedziałek Po Mszy porannej i we wtorek od 17.00.

20.      Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

21.      Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!