1.    Bardzo serdecznie witamy Was wszystkich, Drodzy Parafianie i mili Goście oraz już teraz życzymy przepięknej niedzieli i dobrego tygodnia.

2.    Nieszpory niedzielne dziś o 16.30.

3.    W poniedziałek o 9.00 Msza św. i po niej spotkanie Grupy PRZYSTAŃ.

4.    We wtorek święto narodzenia NMP. Jest to dzień imienin S.M Miriam. Msza św. w intencji Siostry o godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy, a Siostrze życzymy wszelkiego dobra i opieki Niepokalanej.

5.    W środę po Mszy wieczornej próba przed I Komunią św.

6.    Rycerze Kolumba mają swoje spotkanie w Boleńcu przy parafii św. Jakuba, w najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej, ok. 19.00.

7.    Spotkanie młodzieży z klasy VII i VIII, przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, w piątek o 17.00 w kościele.

8.    W sobotę o godz. 10.00 I Spowiedź, a w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30 Uroczystość I Komunii św. Wszystkie ławki w kościele będą zarezerwowane, bardzo proszę by osoby nie związane z uroczystością w miarę możliwości wybrały się na inną Mszę św.

9.    Przyszła niedziele to także kolejny dzień fatimski. Po Mszy św. o godz. 17.00 procesja różańcowa. Można wypisywać intencje do modlitwy i składać do koszyczka pod chórem. Proponuję, aby w tym miesiącu, w związku z tym, że dzień później przypada święto podwyższenia krzyża, w ramach procesji udać się z figurą Matki Bożej pod krzyż oblacki, koło nowej stacji benzynowej.

10.         Przyszła niedziela, to II niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na inwestycje w naszej Parafii.

11.         W poniedziałek i wtorek o. proboszcz będzie nieobecny, gdyż musi udać się na śluby wieczyste do Obry i spotkanie Przełożonych.

12.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

13.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!