1.    Bardzo serdecznie witamy Was wszystkich, Drodzy Parafianie i mili Goście oraz już teraz życzymy przepięknej niedzieli i dobrego tygodnia.

2.    Różaniec w tygodniu dla dzieci o 16.30, dla starszych o 17.30. W niedziele o 16.30..

3.    Różaniec w Żarnowskiej o godz. 17.00, a w niedzielę o 11.30

4.    Dziś przed kościołem zbiórka do puszek  na potrzeby Stolicy Apostolskiej, tzw. Świętopietrze

5.    Msza św. dla Wspólnoty Przystań w poniedziałek o godz. 9.00. Po Mszy św. spotkanie w klasztorze.

6.    Modlitwa i błogosławieństwo zwierząt z racji wspomnienia św. Franciszka w poniedziałek po Mszy wieczornej przy Ołtarzu polowym.

7.    We wtorek swoje imieniny obchodzi o. Artur Piwowarczyk. Zapraszamy na Mszę św. w Jego intencji na godz. 8.00. Ojcu Arturowi życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Niepokalanej na każdy dzień.

8.    Spotkanie Wspólnoty O. Pio we wtorek po Mszy św. wieczornej.

9.    W czwartek przeżywać będziemy w naszej Parafii Wizytację Kanoniczną, którą przeprowadzi Ks. Bp Ryszard Kasyna. O godz. 15.00 zapraszam Parafian do kaplicy w Żarnowskiej na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i spotkanie z Ks. Biskupem. O 16.00 w klasztorze spotkanie Ks. Biskupa z Radą Parafialną i Ekonomiczną.

Uroczysta Msza św., której przewodniczył będzie Ks. Biskup o godz. 17.00. W tym dniu nie będzie Różańca dla Dzieci. Za to wszystkie dzieci, młodzież i parafian zapraszam na Eucharystię, a różaniec proszę by odmówić po Mszy św.

Bardzo serdecznie proszę by zwłaszcza na te spotkania z Księdzem Biskupem nie zapomnieć o obowiązku zakrywania ust i nosa!

10.         W przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 11.30 dzieci, które rozpoczynają przygotowanie do przyjęcia I Komunii św. otrzymają Różańce. Po Mszy św. będzie krótkie spotkanie Rodziców.

11.         W przyszła niedzielę składka przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.

12.         Za tydzień dzień papieski. Przed kościołem zbierane będą ofiary na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

13.         12 października o. Proboszcz udaje się na urlop, bardzo proszę by sprawy kancelaryjne załatwiać w tym tygodniu. Oczywiście sprawy nagłe – wezwanie do chorych, czy pogrzeb  zgłaszamy w każdym czasie.

14.         15 października od godz. 14.00 w ośrodku zdrowia przy ul. Powstańców Warszawy odbędą się badania USG. Badania są odpłatne, rejestracja telefoniczna. Szczegóły na plakacie.

15.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

16.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!