1.    Bardzo serdecznie witamy Was wszystkich, Drodzy Parafianie i mili Goście oraz już teraz życzymy przepięknej niedzieli i dobrego tygodnia.

2.    Przypominam o obowiązku zasłaniania ust i nosa!

3.    Dziś kolekta przeznaczona na cele inwestycyjne. Bóg zapłać za ofiary.

4.    Dziś dzień papieski, przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

5.    Różaniec w tygodniu dla dzieci o 16.30, dla starszych o 17.30. W niedziele o 16.30. Modlitwę różańcową będą prowadziły wspólnoty: w poniedziałki wspólnota Sióstr Służebniczek, we wtorki wspólnota o. Pio, w środy Róże Różańcowe, w czwartki Przyjaciele Misji, w piątki Effatha, w soboty Caritas, w niedziele wspólnota Ojców Oblatów. Przypominam, że młodzież przygotowująca się do bierzmowania ma obowiązek uczestniczyć w różańcu przynajmniej dwa razy w tygodniu!

6.    We wtorek dzień fatimski. Po Mszy porannej różaniec fatimski i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. O 17.15 różaniec fatimski z procesją wokół kościoła. Mszę św. Zakończymy Apelem Jasnogórskim. Zachęcam do składania intencji n a różaniec do koszyczka pod chórem.

7.    We wtorek po Mszy św. Wieczornej spotkanie lektorów. Zachęcam dorosłych Parafian do włączenia się w posługę czytania Słowa Bożego!

8.    W środę Dzień Nauczyciela. Swoją modlitwą otoczmy naszych nauczycieli, by Pan Bóg im błogosławił, a zmarłych przyjął do swego Królestwa.

9.    Proszę o przesłanie materiałów do Gazetki Ichtys do środy włącznie.

10.         Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia Wizytacji Kanonicznej w naszej Parafii. Bóg zapłać parafianom z Żarnowskiej za wielkie prace porządkowe wokół kościoła!

11.         W poniedziałek o. Proboszcz udaje się na urlop. Biuro Parafialne poza najpilniejszymi sprawami nieczynne do 22 października.

12.         15 października od godz. 14.00 w ośrodku zdrowia przy ul. Powstańców Warszawy odbędą się badania USG. Badania są odpłatne, rejestracja telefoniczna. Szczegóły na plakacie.

13.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

14.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!