1.   Dziś o 16.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2.   Z różnych, niezależnym powodów, jesteśmy zmuszeni przełożyć Misje Parafialne na czas 3-10 października. W związku z tym w najbliższy czwartek rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Msze św. z naukami w czwartek, piątek i sobotę o 9.00 i 19.00. W Żarnowskiej o 17.00. W przyszła niedzielę zakończymy rekolekcje, składka przeznaczona będzie jako nasza wdzięczność dla rekolekcjonisty. Rekolekcje wygłosi o. Marcin Szafors.

3.   W środę o godz. 18.00 Msza św. animowana przez Grupę Effatha.

4.   W czwartek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Podczas każdej Mszy św. można będzie podjąć się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, którego życia jest zagrożone.  Deklaracje w tygodniu zostaną wyłożone na stoliku. Podczas Mszy św. należy złożyć zaznaczoną odciętą część z deklaracji.

5.   W tym dniu po Mszy św. wieczornej w naszym kościele odbędzie się ceremonia przyjęcia w szeregi Rycerzy Kolumba nowych braci oraz przyjęcie do pełni rycerstwa 6 Braci. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa, a mężczyzn, którzy chcieli by zasilić szeregi Bractwa do wstąpienia.

6.   W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o 18.30. Rozważanie prowadzą w tym tygodniu  Rycerze Kolumba.

7.   W Żarnowskiej Droga Krzyżowa o godz. 16.30 i potem Msza rekolekcyjna.

8.   W sobotę o godz. 10.30 spotkanie Ministrantów, o 11.00 próba scholii.

9.    Za tydzień Niedziela Palmowa. Caritas będzie rozprowadzał Palmy. Poświęcenie Palm podczas każdej Mszy św. Z racji pandemii nie będzie tradycyjnej procesji.

10.        W Niedzielę Palmową tradycyjnie organizujemy tzw. Niedzielę z Babką. Osoby chcące przygotować Baby, Babki i Babeczki proszę dostarczyć je do klasztoru. Po każdej Mszy św. będzie możliwość degustacji na świeżym powietrzu.

11.        Przed kościołem można zaopatrzyć się w świece wielkanocne, dochód przeznaczony jest na rzecz ubogich z naszej parafii.

12.        Od dziś w zakrystii i biurze parafialnym można zamawiając intencje, czy tez chcąc złożyć ofiarę uczynić to kartą płatniczą. Wiemy że wielu z nas nie nosi portfela, więc istnieje taka możliwość. Dysponujemy terminalem płatniczym.

13.        Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

14.        Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu składane czy to na Gorzkich Żalach czy do skarbony pod chórem, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!

15.        W minionym tygodniu zmarli: Krystyna Suchocka z Łeby, której pogrzeb będzie w czwartek o godz. 11.00 i Czesław Mądry z Żarnowskiej, którego pogrzeb będzie w późniejszym terminie. Wieczny odpoczynek…