1.    Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Podczas każdej Mszy św. zamiast kazania, na zakończenie wystawienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

2.    Dziś także II niedziela miesiąca. Bóg zapłać za ofiary złożone podczas Mszy św. przeznaczone na inwestycje w naszej parafii.

3.    Z racji dzisiejszego święta, przed kościołem zbierane są ofiary na rzecz dzieł charytatywnych w diecezji.

4.    W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie organizacyjne dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w 33-dniowych rekolekcjach oddania życia Jezusowi przez Maryję.

5.    Dzisiejsza uroczystość to święto patronalne Caritasu. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w to wielkie dzieło pomocy. W środę podczas Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy za parafialną Grupę Caritas. Po Mszy spotkanie formacyjne.

6.    Skarbonki z jałmużną wielkopostną, można przynosić do zakrystii.

7.    W  zakrystii i biurze parafialnym można zamawiając intencje, czy tez chcą złożyć ofiarę uczynić to kartą płatniczą. Wiemy że wielu z nas nie nosi portfela, więc istnieje taka możliwość.

8.    Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

9.    Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!

10.         W minionym tygodniu zmarli śp. Edward Grzymkowski i śp. Zofia Wiesiołek z Łeby. Na prośbę rodziny pogrzeb śp. Zofii będzie we wtorek o 13.00 na cmentarzu, a Msza św. tego samego dnia o godz. 18.00. Wieczny odpoczynek…