1.    Dziś w naszej Parafii uroczystość I Komunii Św. 17 dzieci po raz pierwszy przystąpiło do I Spowiedzi, a dziś o 11.30 w pełni uczestniczyć będzie w Eucharystii. Otoczmy dzieci naszą modlitwą.

2.    Dziś o 16.30  nabożeństwo majowe.

3.    Nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 17.30, w Żarnowskiej o 17.00.

4.    Przez cały tydzień trwać będzie Biały Tydzień.

5.    W piątek uroczystość Św. Eugeniusza de Mazenoda, założyciela Misjonarzy Oblatów MN. Msza św. w intencji Zgromadzenia o godz. 18.00.

6.    W przyszła niedzielę o 11.30 Rocznica I Komunii św. Bardzo proszę by uczestniczyć w pozostałych Mszach.

7.    W sobotę, 22 maja, od godz. 8.00 Rycerze Kolumba i Caritas organizują zbiórkę złomu na rzecz potrzebujących z obu parafii i cele statutowe Rycerzy. Proszę o wystawienie złomu i poinformowanie koordynatora o miejscu złożenia. Zbieramy tylko złom, nie sprzęt AGD. Koordynatorem jest Mirosław Tandek z Wodmiru, tel. 604119686. Dla ofiarodawców słodki upominek od Caritasu.

8.    W przyszłą niedzielę w ramach ogłoszeń dzielić się będzie swoim doświadczeniem pracy misyjnej br. Andrzej Baranowski, pochodzący z naszej Parafii. Po Mszy św. przed kościołem można będzie złożyć ofiarę na działalność misyjną księży Pallotynów.

9.    W  zakrystii i biurze parafialnym można zamawiając intencje, czy tez chcąc złożyć ofiarę uczynić to kartą płatniczą.

10.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

11.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!