1.    Niedziela Zesłania Ducha św. kończy okres wielkanocny. Do przyszłej Niedzieli można jeszcze przystąpić do spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

2.    Dziś o 16.30  nabożeństwo majowe.

3.    Nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 17.30, w Żarnowskiej o 17.00.

4.    Dziś 11.30 Rocznica I Komunii św. Bardzo proszę by uczestniczyć w pozostałych Mszach.

5.    Dziś w ramach ogłoszeń dzieli się swoim doświadczeniem pracy misyjnej br. Andrzej Baranowski, pochodzący z naszej Parafii. Po Mszy św. przed kościołem można będzie złożyć ofiarę na działalność misyjną księży Pallotynów.

6.    Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – wspomnienie NMP Matki Kościoła.

7.    W środę o 18.00 Msza św. w intencji Przyjaciół Misji Oblackich i po Mszy krótkie spotkanie.

8.    W czwartek Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Pamiętajmy w tym dniu szczególnie o wszystkich Kapłanach i módlmy się o Nowe Powołania.

9.    W czwartek o 19.00 próba scholii muzycznej młodzieżowej. Zapraszamy chętnych młodych ludzi, także dorosłych, do tworzenia tej wspólnoty.

10.         W sobotę o 10.00 próba scholii dziecięcej. Zapraszamy chętne dzieci.

11.         W sobotę o 11.00 spotkanie ministrantów Zapraszam także nowych chłopców, którzy chcą wstąpić w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza.

12. W przyszła niedzielę Caritas Parafialny będzie po każdej Mszy św. kwestował na rzecz ubogich z naszej Parafii.

13.         W  zakrystii i biurze parafialnym można zamawiając intencje, czy tez chcą złożyć ofiarę uczynić to kartą płatniczą. Są wolne intencje w tym tygodniu i w najbliższych.

14.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

15.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!

16.         W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Tadeusza Niedbałka. Wieczny odpoczynek…