1.    Witamy Was wszystkich drodzy Parafianie i mili Goście. Życzymy błogosławionego czasu w Łebie oraz bezpiecznych wakacji.

2.    Msze św. W naszej świątyni odprawiane są w niedzielę o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 17.00 i 20.00. W tygodniu o 8.00, 18.00, 20.00.

3.    Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie codziennie w tygodniu od 18.30 do 20.00. W tym czasie jest możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

4.    Witamy w naszej Wspólnocie Ojca Daniela Biedniaka. W tym tygodniu głosić będzie Wczasorekolekcje każdego dnia na Mszy św. O godz. 20.00.

5.    Witamy także bardzo serdecznie zespół TIAKO z Kędzierzyna Koźla. Dziś Zespół animuje muzycznie Eucharystie, również w tygodniu podczas Mszy św. o godz. 20.00 będzie nam towarzyszył. Zapraszamy także na koncerty, które odbędą się dziś i jutro po Mszy św. o godz. 20.00, natomiast w środę po Mszy wieczornej zapraszamy na koncert uwielbienia Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

6.    W czwartek wspomnienie św. Marii Magdaleny. Jest to dzień imienin Siostry Magdaleny. W Jej intencji będzie odprawiona Msza św. o godz. 8.00.  Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy. Siostrze Magdalenie już dziś życzymy obfitości Bożych darów, opieki Niepokalanej i wstawiennictwa bł. Edmunda.

7.    W sobotę organizowana jest przez Rycerzy Kolumba II Rodzinna Pielgrzymka szlakiem św. Jakuba z Lęborka do Łeby. Wszelkie informacje na plakacie w gablocie.

8.    W przyszłą niedzielę z racji św. Krzysztofa poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców. Po każdej Mszy św. poświęcimy pojazdy przejeżdżające przed kościołem. Każdy kierowca otrzyma także upominek. Przy wyjściu z kościoła zbierane będą ofiary na rzecz MIVA Polska – organizacji wspierającej zakup pojazdów Misjonarzom, w ramach akcji „1 grosz za 1 kilometr”.

9.    Kochani! Jak każdego roku zachęcamy Was Drodzy Parafianie i Mili Goście do wsparcia działalności Misyjnej naszego Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Po Mszy św. będą do nabycia za dobrowolną ofiarę Kalendarze Misyjne na przyszły rok. Za każde wyświadczone dobro, czy to na rzecz Misji, czy naszej Parafii składamy Wam serdeczne Bóg zapłać.

10.         Dziś także przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer Gazetki Parafialnej Ichtys.

11.          Na stoliku za ławkami jest dostępna Prasa Katolicka Nowy numer Misyjnych Dróg, archiwalne numery innych czasopism. Zachęcamy do  czytania prasy. Są również różne książki. Bóg zapłać za ofiary złożone do skarbon na filarach kościoła.

12.         W  zakrystii i biurze parafialnym można zamawiając intencje, czy tez chcąc złożyć ofiarę uczynić to kartą płatniczą.

13.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

14.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!