1.    Witamy Was wszystkich drodzy Parafianie i mili Goście. Życzymy błogosławionego czasu w Łebie oraz bezpiecznych wakacji.

2.    Msze św. W naszej świątyni odprawiane są w niedzielę o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 17.00 i 20.00. W tygodniu o 8.00, 18.00, 20.00.

3.    Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie codziennie w tygodniu od 18.30 do 20.00. W tym czasie jest możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

4.    Witamy w naszej Wspólnocie Ojca Damiana Dybałę, proboszcza z nowopowstałej Parafii św. Jana Pawła II w Opolu. W tym tygodniu głosić będzie Wczasorekolekcje każdego dnia na Mszy św. O godz. 20.00. Dziś przed kościołem Ojciec Damian będzie zbierał ofiary na budowę Kościoła.

5.    Dziś po południu i jutro za nawiedzenie kościoła, odmówienie Wierzę w Boga i Ojcze nasz, można zyskać odpust zupełny tzw. Porcjunkuli.

6.    Na stoliku za ławkami jest dostępna Prasa Katolicka Nowy numer Misyjnych Dróg, archiwalne numery innych czasopism. Zachęcamy do  czytania prasy. Są również różne książki. Bóg zapłać za ofiary złożone do skarbon na filarach kościoła.

7.    W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W czwartek adoracja w intencji powołań, w ramach adoracji od godz. 18.30 do 20.00. W piątek nabożeństwo pierwszopiątkowe po Mszy św. o godz. 18.00. Okazja do spowiedzi przed Mszą. Św. i w czasie adoracji., w Sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi po mszy św. porannej.

8.    W Żarnowskiej spowiedź, o godz. 16.30 i Msza św. o 17.00.

9.     Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00.

10.         W przyszła sobotę o godz. 19.00 kolejny koncert z cyklu Letniego Festiwalu Organowego. Głównym Mecenasem Festiwalu jest Grupa Energa, Patronat Filharmonii Bałtyckiej, a całość możliwa dzięki wsparciu Gminy Miejskiej Łeba. W przyszła sobotę wystąpią: Angelika Rzewuska – sporan, Mateusz Rzewuski -Organy.

11.         W przyszłą niedzielę swoje imieniny obchodzić będzie S. M. Dominika. Msza św. w jej intencji odprawiona zostanie o godz. 7.00, Zapraszamy do wspólnej modlitwy, a Siostrze życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Niepokalanej i wszelkiego dobra.

12.         W przyszła niedzielę przed kościołem Rycerze Kolumba zbierać będą przed kościołem ofiary na wykonanie nowego Krzyża Misyjnego, przy naszym kościele.

13.         Biblioteka Miejska w Łebie zaprasza na spotkanie z Przyrodą Słowińskiego Parku Narodowego, w piątek, 6 sierpnia o godz. 16.00. Wstęp wolny

14.         W  zakrystii i biurze parafialnym można zamawiając intencje, czy tez chcąc złożyć ofiarę uczynić to kartą płatniczą.

15.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

16.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!

17.         W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie śp. Jacka Konińskiego z Łeby. Wieczny odpoczynek…