1.    Witamy Was wszystkich drodzy Parafianie i mili Goście. Życzymy błogosławionego czasu w Łebie oraz bezpiecznych wakacji.

2.    Msze św. W naszej świątyni odprawiane są w niedzielę o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 17.00 i 20.00. W tygodniu o 8.00, 18.00, 20.00.

3.    Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie codziennie w tygodniu od 18.30 do 20.00. W tym czasie jest możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

4.    Witamy w naszej Wspólnocie Ojca Pawła Gomulaka z Lublińca. W tym tygodniu głosić będzie Wczasorekolekcje każdego dnia na Mszy św. O godz. 20.00.

5.    Dziś po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć za dobrowolną ofiarę kalendarz Misyjny na 2021 rok i w ten sposób wesprzeć Misje. Za wsparcie działalności misyjnej składamy Bóg zapłać.

6.    Witamy także bardzo serdecznie Zespół Vies Bonum z Mińska na Białorusi.. Trio towarzyszy nam dziś podczas każdej Eucharystii, po Mszy św. można zakupić płytę Zespołu i w ten sposób wesprzeć naszych Gości.

7.    Na stoliku za ławkami jest dostępna Prasa Katolicka Nowy numer Misyjnych Dróg, archiwalne numery innych czasopism. Zachęcamy do  czytania prasy. Są również różne książki. Bóg zapłać za ofiary złożone do skarbon na filarach kościoła.

8.    W przyszła sobotę o godz. 19.00 kolejny, ostatni w tym roku koncert z cyklu Letniego Festiwalu Organowego. Głównym Mecenasem Festiwalu jest Grupa Energa, Patronat Filharmonii Bałtyckiej, a całość możliwa dzięki wsparciu Gminy Miejskiej Łeba. W przyszła sobotę wystąpią: Agnieszka Banach – sopran, Michał Jung – organy.

9.    Z przyczyn losowych możliwość zapisów na bezpłatne kursy komputerowe, które będą odbywać się w naszej parafii we wrześniu, w domu parafialnym, będzie w przyszła niedzielę. Oferta przeznaczona jest dla wszystkich w wieku 18-74 lata.

10.         W środę o 18.00 Msza św. w intencji Przyjaciół Misji Oblackich.

11.         Artykuły do najnowszego numeru Ichtysa proszę dostarczyć do przyszłej niedzieli.

12.         Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia naszego Odpustu Parafialnego!

13.         Biblioteka Miejska w Łebie zaprasza na spotkanie z sokolnikiem Łukaszem Grzenkowskim z Nadleśnictwa Lębork.  Spotkanie odbędzie się we wtorek, 24 sierpnia o godz. 16 w bibliotece – wstęp wolny

14.         W  zakrystii i biurze parafialnym można zamawiając intencje, czy tez chcąc złożyć ofiarę uczynić to kartą płatniczą.

15.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

16.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!