1.    Witamy Was wszystkich drodzy Parafianie i mili Goście.

2.    Msze św. W naszej świątyni odprawiane są w niedzielę o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 17.00 i 20.00. W tygodniu o 8.00 i 18.00.

3.    Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie codziennie w tygodniu od 17.00 do 18.00. W tym czasie jest możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

4.    Witamy w naszej Wspólnocie Ojca Jana Wlazłego z Poznania. W tym tygodniu głosić będzie Wczasorekolekcje każdego dnia na Mszy św. O godz. 18.00.

5.    Dziś po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć za dobrowolną ofiarę kalendarz Misyjny na 2021 rok i w ten sposób wesprzeć Misje. Za wsparcie działalności misyjnej składamy Bóg zapłać.

6.    Dziś ostatnia niedziela miesiąca, Caritas Parafialny przed kościołem zbiera ofiary na rzecz ubogich z naszej Parafii.

7.    W tym tygodniu przeżywać będziemy w naszej Parafii peregrynację relikwii bł. Ks. Michaela Mac Ginvney’a, założyciela Rycerzy Kolumba. W środę podczas Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczniemy i po mszy św. będzie różaniec prowadzony przez Rycerzy, w czwartek i piątek o 17.30 również różaniec prowadzony przez Rycerzy. Zapraszamy.

8.    Na stoliku za ławkami jest nowy numer Misyjnych Dróg, archiwalne numery innych czasopism. Zachęcamy do  czytania prasy. Bóg zapłać za ofiary złożone do skarbon na filarach kościoła.

9.    Serdecznie zapraszamy osoby w wieku od 18 do 74 lat, które prowadzą działalność gospodarczą lub pracują zawodowo do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych współfinansowanych w ramach Pomorskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Na szkoleniach będzie można nauczyć się obsługi komputera od podstaw, jak również rozwinąć dotychczasowe umiejętności. Zapewniamy materiały dydaktyczne oraz możliwość zdobycia międzynarodowego certyfikatu. Zajęcia odbywać się będą przy naszej Parafii. Zapisy i informacje po każdej mszy świętej przy wyjściu głównym.

10.         We wtorek o 19.00 spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii. Św.

11.         W środę rozpoczniemy Nowy Rok szkolny. Msza św. dla dzieci, młodzieży, pracowników szkoły i rodziców w kościele św. Jakuba o godz. 8.00.

12.         W środę o 18.00 Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca.

13.         W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

·       W czwartek adoracja w intencji powołań o 17.00.

·       W piątek odwiedziny chorych od godz. 9.00. Nabożeństwo I piątkowe na zakończenie adoracji.

·       W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św. porannej.

14.         W przyszła niedzielę przeżywać będziemy niedzielę Misyjną, gościć będziemy Ojców z Prokury Misyjnej.

15.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

16.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!