1.    Witamy Was wszystkich drodzy Parafianie i mili Goście. Życzymy błogosławionego czasu w Łebie.

2.    Dziś II Niedziela miesiąca, Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, przeznaczone na inwestycje w naszej Parafii.

3.    O. 16.30 nieszpory niedzielne.

4.    Spotkanie Rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym zamierzają przystąpić do I Komunii św.  dziś po Mszy św. o 11.30.

5.    W poniedziałek dzień fatimski. Po Mszy św. porannej różaniec z błogosławieństwem Eucharystycznym. O 17.15 różaniec z procesją wokół kościoła, z wyczytaniem próśb przez wstawiennictwo Matki Bożej. Na zakończenie Mszy św. wieczornej Apel Jasnogórski.

6.    Spotkanie Effathy w środę o 19.00 w klasztorze. Serdecznie zapraszamy!

7.    Do 25 września o. Proboszcz jest na urlopie. Biuro parafialne w tym czasie nieczynne, za wyjątkiem spraw nagłych.

8.    Tak jak już było ogłaszane, od 10 do 17 października przeżywać będziemy w naszej Parafii Misje Święte, proszę, by wygospodarować czas, na ten wyjątkowy moment. Zachęcam do modlitwy o dobre przeżycie tego czasu u błogosławione owoce. Od dziś po każdej Mszy św. będziemy wspólnie w tej intencji się modlić.

9.    W zakrystii i biurze parafialnym można zamawiając intencje, czy tez chcąc złożyć ofiarę uczynić to kartą płatniczą.

10.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

11.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!