1. Witamy Was wszystkich drodzy Parafianie i mili Goście. Życzymy błogosławionego czasu w Łebie.
 2. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy w naszej parafii Misje Święte, proszę, by wygospodarować czas, na ten wyjątkowy moment. Zachęcam do modlitwy o dobre przeżycie tego czasu u błogosławione owoce. Plan Misji jest w gazetce Parafialnej oraz w gablotce.
 3. O 16.30 nabożeństwo różańcowe.
 4. W środę o godz. 18.00 Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca.
 5. Trwa październik, miesiąc różańca świętego.

Różaniec dla dzieci o 16.30, dla starszych o 17.30. W niedziele o 16.30. Modlitwę różańcową będą prowadziły wspólnoty: w poniedziałki wspólnota Sióstr Służebniczek, we wtorki wspólnota o. Pio, w środy Róże Różańcowe, w czwartki Przyjaciele Misji, w piątki Effatha, w soboty Caritas, w niedziele wspólnota Ojców Oblatów.

Różaniec w Żarnowskiej o godz. 17.00, a w niedzielę o 11.30.

 1. W poniedziałek, we wspomnienie św. Franciszka, po Mszy św. o godz. 18.00 na placu przy kościele p modlitwa i błogosławieństwo naszych zwierząt.
 2. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Od godziny 17.00 adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w intencji Powołań, a o 17.30 różaniec.
 3. W sobotę o 10.00 w kościele spotkanie ministrantów i chętnych chłopców do służby przy ołtarzu.
 4. W przyszła niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30 poświęcimy różańce , dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. Po Mszy św. krótkie spotkanie z rodzicami.
 5. W następną niedzielę tradycyjnie kolekta przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.
 6. Przyszła niedziela to kolejny dzień Papieski, przed kościołem prowadzona będzie zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierającą Edukację dzieci i młodzieży.
 7. 7 października w Centrum Medycznym przy ul. Kościelnej 1, odbędą się bezpłatne badania wady wzroku. Wszelkie informacje na plakacie w gablotce.
 8. Na stoliku za ławkami wyłożona jest prasa katolicka. W zakrystii natomiast są kalendarze na przyszły rok wydane przez diecezję pelplińską oraz kalendarz rolników.
 9. Od jutrzejszego południa do czwartkowego wieczoru proboszcz będzie nieobecny, gdyż udaje się na spotkanie proboszczów i ekonomów do Poznania.
 10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.
 11. Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Irenę Konkol i Stanisława Twardowskiego. Wieczny odpoczynek…