1.    Witamy Was wszystkich drodzy Parafianie i mili Goście. Życzymy błogosławionego czasu w Łebie.

2.    Dziś nabożeństwo różańcowe o 16.30 miesiąca.

3.    Dziś Caritas przed kościołem zbiera ofiary na rzecz ubogich z naszej parafii. Bóg zapłać!

4.    Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to święto nakazane, a więc mamy obowiązek w tym dniu uczestniczyć we Mszy św. Obecność nawet na kilku cmentarzach nie zastąpi udziału we Mszy św.

Msze św. o 8.30, 10.00, 11.30, 17.00. O godz. 14.00 odprawiona będzie Msza św. na cmentarzu a po niej procesja i modlitwy za zmarłych. Po tym można będzie indywidualnie umówić się na pobłogosławienie nagrobków.

5.    We wtorek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

6.    Wypominki od wtorku po Mszy św. wieczornej. W przyszłą niedzielę o 16.30. W Żarnowskiej po Mszy św. w Niedzielę

7.    1 i 2 listopada na nawiedzenie kościoła, modlitwę Ojcze nasz i Wierzę… można zyskać odpust zupełny za zmarłych, a od 1 do 8 listopada za nawiedzenie cmentarza, modlitwę za zmarłych można zyskać również każdego z tych dni odpust za zmarłych. Warunkiem jest: stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechy, nawet lekkiego, Komunia Święta i dowolna modlitwa za ojca świętego i według jego intencji.

8.    Piękną tradycją jest nasza modlitwa za zmarłych. Jako wspólnota jesteśmy odpowiedzialni za siebie nawzajem i w życiu i po śmierci. W ubiegłym roku przeprowadziliśmy zbiórkę na Msze św. za dusze w czyśćcu cierpiące. Odprawiliśmy  13 Mszy św. Za tydzień również można będzie przed kościołem złożyć ofiary na ten cel. Zachęcam do włączenia się w to dzieło pomocy duszom czyśćcowym.

9.    W środę o 18.00 Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca.

10.         W tym tygodniu przypada I czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W czwartek adoracja w intencji powołań od godz. 17.00.

11.         W piątek nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.

Spowiedź od godz. 17.00.

Odwiedziny chorych od godz. 9.00.

12.         W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św. porannej.

13.         8 listopada organizujemy Parafialny Dzień Chorego. O 9.00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chorych i po Mszy spotkanie przy kawie w domu Parafialnym.

14.         Na stoliku za ławkami wyłożone są kartki na wypominki. Bardzo proszę by wypełniać wyraźnie, nie odmieniając imion. Wypełnione kartki przynosimy do zakrystii lub klasztoru

15.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

16.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!

17.         W Minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Waldemara Jankowskiego i Bogdana Jarosza. Wieczny odpoczynek…