1.   Dziś o 16.30 nieszpory niedzielne.

2.   Dziś II niedziela miesiąca. Kolekta przeznaczona na inwestycje w naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary. W ostatnim czasie poddaliśmy renowacji trzy zniszczone kielich mszalne.

3.   W ubiegłym tygodniu podczas kwesty przed kościołem zebraliśmy 1100 zł. Z tego będą odprawione 22 Msze św. za dusze w czyśćcu cierpiące.

4.   W tym tygodniu z racji wyjazdu o. proboszcza biuro parafialne czynne w poniedziałek po Mszy św. porannej i w piątek od 17.00.

5.   W czwartek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny. Jest to dzień imienin Siostry Karoliny, naszej Zakrystianki. Msza św. w intencji Siostry o godz. 8.00. Siostrze dziękujemy za posługę w naszym kościele, i życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkiego dobra.

6.   W piątek o 16.00 próba scholii rodzinnej w Przedszkolu Ochronce Sióstr.

7.   Na przyszłą niedzielę w Kościele została ogłoszona ogólnopolska zbiórka funduszy na rzecz migrantów na granicy polski-białoruskiej. Przed kościołem można będzie złożyć ofiary na ten cel.

8.   Za tydzień Siostra Agata  i Rodzice Dzieci z Ochronki tradycyjnie rozprowadzać będą wieńce adwentowe i stroiki.

9.   Diecezja Pelplińska włącza się w 33-dniowe rekolekcje z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich.  Mają one formę indywidualnej pracy rodzin w oparciu o materiały dostępne online na stronie www.rodzina33.pl zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci Rekolekcje rozpoczną się w naszej parafii w niedzielę 21 listopada podczas Mszy świętej o godz. 11.30 i będą trwały 33 dni do 23 grudnia.

W niedziele podczas specjalnego nabożeństwa o 16.30 wszyscy uczestnicy będą spotykać się na wspólnej modlitwie i podsumowaniu tygodnia, a zwieńczeniem ich będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich w Niedzielę Świętej Rodziny, 26 grudnia. Zapraszam i zachęcam rodziny naszej parafii do włączenia się w  to piękne dzieło.

10.        W przyszła niedzielę przeżywać będziemy także uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W Żarnowskiej po Mszy św., a w Łebie o 16.30 wystawienie Pana Jezusa, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia „ O Jezu najsłodszy”. Za udział i publiczne odmówienie tego aktu, można zyskać odpust zupełny.

11.        Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

12.        Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!