1.   Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia odpustu św. Mikołaja. Serdeczne dzięki Marynarzom, Rybakom, Rycerzom Kolumba. Siostrze Zakrystiance Karolinie, organistce Marii. Bóg zapłać Panu Wojtkowi Pietruszewskiemu ze Zdowotelu za obsługę cateringową, Parafiankom i Caritasowi którzy zatroszczyli się o ciasta i Świętemu Mikołajowi, za pogodę oraz prezenty dla najmłodszych.

2.   Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci zapraszamy z lampionami.

3.   Caritas rozprowadza świece na stół wigilijny w ramach corocznej akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Zostały tylko małe świece po 10zł.

4.   Opłatki na stół wigilijny można nabyć u Sióstr Służebniczek w klasztorze i w zakrystii. Bóg zapłać za złożone przy tej okazji ofiary, jest to forma wsparcia dzieł prowadzonych przez Siostry.

5.   Dziś o 16.30 nieszpory niedzielne.

6.   Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje w naszej parafii. Ponieważ zużywa się sprzęt wyświetlający pieśni, trzeba zakupić nowe oprogramowanie z tabletem. Będzie to o tyle poręczne, że można będzie wyświetlać pieśni także podczas Mszy, gdy nie ma organisty, co ułatwi nam włączanie się w wspólny śpiew. Mam nadzieję że przed świętami uda się sfinalizować inwestycję. Bóg zapłać za wsparcie tej inicjatywy.

7.   W poniedziałek Dzień Fatimski. Po Mszy św. porannej nabożeństwo różańcowe z błogosławieństwem eucharystycznym. O 17.30 Różaniec fatimski z wyczytaniem próśb.

8.   W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Parafialnego Koła Caritas. Zapraszamy chętnych Parafian do zaangażowania w dzieło pomocy bliźnim.

9.   W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 11.00.

10.        W przyszła niedzielę podczas Mszy św. o 11.30 Msza św. w intencji O. Proboszcza z okazji zbliżających się imienin.

11.        Bóg zapłać za Wsparcie akcji zbiórki złomu przez Rycerzy Kolumba na rzecz Adama Górskiego. Zebrano 3060 zł. Całość przekazano na konto fundacji. Dzięki Rycerzom za podjęcie inicjatywy.

12.        Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

13.        Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!