1.   Dziś II Dzień Świąt – Święto Świętej Rodziny.

2.   W Boże Narodzenie Msze św. jak w Niedzielę. 26 grudnia II Dzień Świąt – Święto Świętej Rodziny. Przed kościołem zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski Oraz katolickie szkolnictwo diecezji pelplińskiej

3.   W poniedziałek Święto św. Jana Ewangelisty, W tym dniu tradycyjnie błogosławimy wino.

4.   We wtorek Świętych Młodzianków – błogosławieństwo Dzieci.

5.   W piątek Zakończenie starego Roku. Jest to dzień imienin Ojca Sylwestra. Msza św. w Jego intencji będzie o godz. 8.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6.   O 17.30 nabożeństwo na zakończenie Starego Roku. O 18.00 Msza św. w intencji wszystkich Parafian zmarłych w mijającym roku.

7.   Jako że Sylwester wypada w piątek, Ks. Biskup udzielił wiernym dyspensy od postu w tym dniu.

8.   W sobotę Nowy Rok. Msze św. wg porządku niedzielnego.

9.   W tym roku rozpisana jest kolęda, jak bywała przed pandemią, z tym, że w danym dniu pójdziemy tylko do tych rodzin, które nas zaproszą wcześniej. Wszystkich mieszkańców danych ulic zapraszamy w danym dniu na Mszę św. na godz. 18.00, która będzie sprawowana w ich intencji. W miarę możliwości, chcemy odwiedzać rodziny w ten dzień przypisany do planu. Gdyby komuś nie pasowało, ustalimy dowolny termin.

Podczas Mszy św. można będzie złożyć ofiarę kolędową, przeznaczoną na inwestycje w naszym kościele.

10.        Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

11.        Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!