1.   Dziś o 16.30 nieszpory.

2.   We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Ojca PIO

3.   W czwartek uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. wg porządku niedzielnego. Podczas Mszy poświęcimy kredę, kadzidło i wodę.

4.   O godz. 15.00 z kościoła św. Jakub wyruszy Orszak Trzech Króli. O 15.30 Orszak przybędzie do naszej Parafii i będzie inscenizacja. O 16.30 będą nieszpory kolędowe a po nich uroczysta Msza św., podczas których śpiew animować będzie zespół Stella Maris i nasza Parafialna Schola Rodzinna. Po Mszy św. tradycyjne rozesłanie Chebem i Winem. Zapraszamy Serdecznie.

5.   Trwają spotkania kolędowe. Zapraszamy serdecznie na spotkania i Msze św. wg podanego planu. Podczas tych Mszy św. zbierana będzie składka – tzw. ofiara kolędowa. Jeśli ktoś chce i może, zachęcamy do wpierania w ten sposób inwestycji naszej Parafii. Gdyby ktoś chciał kolędę w Swoim domu zapraszamy by wcześniej zgłosić to w Zakrystii lub klasztorze.

W tym tygodniu

w poniedziałek ul. Kościuszki 41-67 i 50-78

we wtorek Kościuszki 69-89 i 80-116a

w środę Kościuszki 8, 10, 91-115

w piątek ulice Zielona, Piwna, Kościelna, 1-go Maja

w sobotę ul. 11-go Listopada

6.   W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W piątek nabożeństwo podczas Mszy o godz. 18.00. W Żarnowskiej spowiedź od 16.30 i potem Msza św.

7.   Odwiedziny chorych będą w lutym.

8.   Spotkanie Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania w piątek po Mszy wieczornej

9.   Przyszła Niedziela to II niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na inwestycje w Parafii.

10.        Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

11.        Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!