1.   Dziś Święto Chrztu Pańskiego. Kończy się tym samym okres Bożego Narodzenia.

2.   Dziś II niedziela miesiąca. Bóg zapłać za ofiary złożone podczas Eucharystii na inwestycje w Parafii.

3.   Dziś o 16.30 nieszpory.

4.   W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Caritas.

5.   W czwartek Dzień fatimski. Po Mszy św. porannej nabożeństwo różańcowe z błogosławieństwem eucharystycznym. O 17.30 różaniec z wyczytaniem próśb.

6.   Trwają spotkania kolędowe. Zapraszamy serdecznie na spotkania i Msze św. wg podanego planu. Podczas tych Mszy św. zbierana będzie składka – tzw. ofiara kolędowa. Jeśli ktoś chce i może, zachęcamy do wpierania w ten sposób inwestycji naszej Parafii. Gdyby ktoś chciał kolędę w Swoim domu zapraszamy by wcześniej zgłosić to w Zakrystii lub klasztorze.

W tym tygodniu

w poniedziałek Plac Dworcowy 4, 6, 8, 10, 12, 14

we wtorek Plac Dworcowy 1, 2, 2A, 2B do 17

w środę ul. Powstańców Warszawy parzyste

w czwartek ul. Powstańców Warszawy nieparzyste

7.   W przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

8.   Materiały do następnego numeru Ichtysa proszę dostarczyć do przyszłej niedzieli.

9.   Bóg zapłać Pani Dorocie Reszke i Bibliotece w Łebie, Rycerzom Kolumba Zespołowi Stella Maris i Parafialnej Scholi Rodzinnej, wszystkim zaangażowanym w Orszak Trzech Króli.

10.        W przyszła niedzielę zapraszamy serdecznie na Koncert Kolęd w wykonaniu Zespołu Stella Maris wraz z Przyjaciółmi. Koncert będzie w naszej świątyni o godz. 18.00.

11.        Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

12.        Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!

13.        W minionym tygodniu zmarły śp. Zdzisława Chojnacka. Pogrzeb we wtorek o godz. 13.00 oraz śp. Lucyna Bała, pogrzeb we wtorek o 10.30. Wieczny odpoczynek…