1.   W tygodniu (oprócz piątku) zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową w intencji pokoju w Ukrainie na godz. 17.30.

2.   Dziś o 16.15 Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Tradycyjnie podczas nabożeństwa zbierana jest składka z przeznaczeniem na kwiaty do Bożego Grobu. Ofiary na kwiaty można składać też do skarbony na filarze kościoła.

3.   W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.30. Rozważanie przygotowywać będą kolejno grupy parafialne:  Rycerze Kolumba.

4.   W Żarnowskiej Droga Krzyżowa o godz. 17.00.

5.   We wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Wspólnoty O. Pio.

6.   W środę wieczorem Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca i po Mszy krótkie spotkanie.

7.   Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w piątek po Mszy św. wieczornej.

8.   W sobotę próba scholi rodzinnej w domu parafialnym o godz. 11.00.

9.   Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00.

10.        W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Adoracja Pana Jezusa w intencji powołań od godz. 17.00.

11.        Przed kościołem do nabycia paschaliki wielkanocne. Dochód przeznaczony jest dla potrzebujących parafian oraz uchodźców.

12.        Za tydzień niedziela Palmowa, tradycyjnie będzie to „Niedziela z Babką”. Zapraszamy już teraz do odświeżenia przepisów, przygotowania foremek, oraz do zarezerwowania czasu, by po Mszach Św. w Domu parafialnym wspólnie spędzić czas, przy super babkach i pysznej kawie. Oczywiście proszę także o zdeklarowanie kto dostarczy babki. Babki przynosimy do klasztoru lub do domu parafialnego.

13.        W niedzielę Palmową poświęcenie Palm podczas każdej Mszy św. Procesja z palmami podczas Mszy św. o godz. 11.30.

14.        Caritas w przyszła niedzielę przed Mszami rozprowadzał będzie palmy wielkanocne.

15.        Spowiedź w naszej parafii w tygodniu pól godziny przed Mszą św. wieczorną i również przed poranną. Bardzo proszę by tego co najważniejsze w przygotowaniu do Wielkanocy nie odkładać na ostatnią chwilę.

16.        Wyjazd do Kalwarii Wejherowskiej w piątek o 12.30 z przed kościoła. Koszt 30 zł.

17.        Zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanej w ubiegłotygodniowym pożarze rodziny będzie w naszej parafii w niedzielę Zmartwychwstania. Można także wspierać składając ofiary do skarbony na tylnej ścianie kościoła. Zachęcamy do wsparcia.

18.        We wtorki i czwartki, od godziny 11.30 przy budynku MOPS wydawane są ciepłe posiłki dla uchodźców z Ukrainy. Bardzo proszę o poinformowanie o tej akcji zainteresowanych.

19.        Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

20.        Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!