1.    Niedziela Zesłania Ducha św. kończy okres wielkanocny. Do przyszłej Niedzieli można jeszcze przystąpić do spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

2.    Dziś o 16.30  nabożeństwo czerwcowe.

3.    Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00.

4.    Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – wspomnienie NMP Matki Kościoła.

5.    W czwartek Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Pamiętajmy w tym dniu szczególnie o wszystkich Kapłanach i módlmy się o Nowe Powołania.

6.    W sobotę o 10.00 spotkanie ministrantów Zapraszam także nowych chłopców, którzy chcą wstąpić w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza.

7.    W przyszła sobotę Odpust św. Brata Alberta w Żarnowskiej. Pielgrzymka wyruszy sprzed kościoła o 15.30 zapraszamy do licznego udziału. Suma Odpustowa odprawiona zostanie o godz. 17.00. Po Mszy św. tradycyjnie spotkanie integracyjne przy Sali na boisku.

8.    W przyszła niedzielę gościć będziemy o. Szymona Forajtera OMI, który głosił będzie Słowo Boże, a po każdej Mszy św. zbierać będzie ofiary na organizację Festiwalu Życia.

9.    Przyszła niedziela to też w naszej parafii niedziela inwestycyjna. Kolekta w tym dniu przeznaczona będzie na pokrycie kosztów zrobienia instalacji odgromowej w kaplicy w Żarnowskiej. Koszt wyniósł ponad 9 tysięcy zł.

10.         Od poniedziałku do środy o. proboszcz będzie nieobecny. Biuro w tych dniach będzie nieczynne.

11.         18 czerwca w Pelplinie odbędzie się diecezjalne spotkanie dla młodzieży „Przystań- warsztaty dla duszy”. W planie warsztaty muzyczne (dwudniowe), taneczne, rękodzielnicze, medialne, sportowe, będzie również gra terenowa. Wyjazd z Łeby o 8.00 powrót około 21.00. Koszt 50 zł. Zapisy w Zakrystii lub u. o. Proboszcza. Szczegóły na plakacie.

12.         W  zakrystii i biurze parafialnym można zamawiając intencje, czy tez chcąc złożyć ofiarę uczynić to kartą płatniczą.

13.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

14.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary do klasztornej kuchni. Za wszelkie dobro, którego nieustannie doświadczamy. Bóg zapłać!

15.         W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zygmunta Szymańskiego. Wieczny odpoczynek…