1.    Witamy w naszej Parafii o. Szymona Forajtera, który głosi Słowo Boże, a po Mszy przed kościołem zbiera ofiary na organizację Festiwalu Życia.

2.    Druga niedziela miesiąca, to tradycyjnie niedziela inwestycyjna. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na pokrycie kosztów montażu instalacji odgromowej w Żarnowskiej.

3.    Dzisiejsza uroczystość kończy czas, kiedy można jeszcze przystąpić do spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

4.    Dziś o 16.30  nabożeństwo czerwcowe.

5.    Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00.

6.    Przed kościołem można także zaopatrzyć się w najnowszy numer gazetki Ichtys. Koszt wydruku wyniósł 4 zł.

7.    W poniedziałek Dzień Fatimski. Po Mszy św. porannej różaniec z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. O 17.15 procesja różańcowa z wyczytaniem próśb.

8.    Spotkanie Grupy Caritas w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

9.    W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 8.30, 10.00, 13.00 i 17.00. Po Mszy św. o godz. 10.00 z naszego kościoła wyruszy procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy. Ołtarz I i II przygotowują Róże Różańcowe i Rybacy. Procesja zakończy się w kościele  św. Jakuba. Proszę o przygotowanie sztandarów i feretronów. Zapraszam wszystkie wspólnoty i Służby mundurowe do zaangażowania się w procesję. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków – próba we wtorek o 17.00. Chłopców zapraszam do zabrania na procesję dzwoneczków i dzwonienie w czasie przemarszu z Panem Jezusem.

10.         W tym dniu po Mszy św. o godz. 17.00 adoracja Pana Jezusa w ciszy do godz. 19.00.

11.         W Żarnowskiej Msza św. i procesja o godz. 14.30.

12.         Od piątku – oktawa Bożego Ciała po Mszach św. wieczornych procesja wokół kościoła. Zapraszamy również dzieci.

13.         W piątek o 18.00 w kościele św. Jakuba młodzież z naszych parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.

14.         18 czerwca w Pelplinie odbędzie się diecezjalne spotkanie dla młodzieży „Przystań- warsztaty dla duszy”. W planie warsztaty muzyczne (dwudniowe), taneczne, rękodzielnicze, medialne, sportowe, będzie również gra terenowa. Wyjazd z Łeby o 8.00 powrót około 21.00. Zapisy w Zakrystii lub u. o. Proboszcza. Szczegóły na plakacie.

15.         W  zakrystii i biurze parafialnym można zamawiając intencje, czy tez chcąc złożyć ofiarę uczynić to kartą płatniczą.

16.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

17.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary do klasztornej kuchni. Za wszelkie dobro, którego nieustannie doświadczamy. Bóg zapłać!

18.         W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Bożenę Boyke. Wieczny odpoczynek…