1.  Dziś o 16.30 Nieszpory Niedzielne. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2.  Dziś ostatnie niedziela miesiąca. Caritas przed kościołem zbiera ofiary na rzecz ubogich z naszej Parafii. Bóg zapłać za wsparcie.

3.  W środę Msza św. o 18.00 w intencji Przyjaciół Misji Oblackich, a po niej krótkie spotkanie.

4.  W czwartek o 18.45 spotkanie wspólnoty Effatha.

5.  W czwartek od godz. 17.00 będzie adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w ciszy.

6.  W sobotę o 11.00 próba scholii rodzinnej. Zapraszamy chętnych do włączenia się we wspólne uwielbianie Boga śpiewem.

7.  Powstała w naszej Parafii Wspólnota Mężczyzn Św. Józefa. Chętnych mężczyzn zainteresowanych pogłębianiem relacji z Bogiem, ale też troską o własny rozwój i tworzeniem wspólnoty zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy św. wieczornej, ok. 18.45.

8.  W piątek o 19.00 spotkanie młodzieży z klas VII i VIII chcących przystąpić do Sakramentu Bierzmowania.

9.  W sobotę rozpoczniemy październik, miesiąc różańca. Nabożeństwo różańcowe o 17.30, w niedzielę o 16.30. Dla dzieci różaniec od poniedziałku do piątku o 16.30. Modlitwę różańcową będą prowadziły wspólnoty: w poniedziałki wspólnota Sióstr Służebniczek, we wtorki wspólnota o. Pio, w środy Róże Różańcowe, w czwartki Przyjaciele Misji, w piątki Effatha, w soboty Caritas, w niedziele wspólnota Ojców Oblatów.

Różaniec w Żarnowskiej o godz. 17.00, a w niedzielę o 11.30.

10.      W tym tygodniu I sobota miesiąca. Nabożeństwo po Mszy św. porannej.

11.      Spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do I Komunii św. w przyszła niedzielę po Mszy św. o 11.30.

12.      Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.