1.  Dziś o 16.30 Nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2.  Bóg zapłać za złożone dziś ofiary przeznaczone na inwestycje w naszym kościele.

3.  We wtorek o 19.00 spotkanie organizacyjne tworzącej się Grupy Biblijnej. Chętnych zainteresowanych pochylaniem się na Słowem Bożym zapraszamy do Salki Parafialnej.

4.  W czwartek o 18.45 spotkanie wspólnoty Effatha.

5.  W czwartek od godz. 17.00 adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w ciszy.

6.  W sobotę o 11.00 próba scholii rodzinnej. Zapraszamy chętnych do włączenia się we wspólne uwielbianie Boga śpiewem.

7.  Powstała w naszej Parafii Wspólnota Mężczyzn Św. Józefa. Chętnych mężczyzn zainteresowanych pogłębianiem relacji z Bogiem, ale też troską o własny rozwój i tworzeniem wspólnoty zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy św. wieczornej, ok. 18.45.

8.  Spotkanie młodzieży pragnącej przygotować się do Sakramentu Bierzmowania w środę o godz. 19.00. Spotkanie dotyczy młodzieży klas VII i VIII oraz starszych. Młodzież z klas VII i VIII zapraszam do zakrystii po odbiór Indeksów.

9.  Nabożeństwo różańcowe o 17.30, w niedzielę o 16.30. Dla dzieci różaniec od poniedziałku do piątku o 16.30. Modlitwę różańcową będą prowadziły wspólnoty.

Różaniec w Żarnowskiej o godz. 17.00, a w niedzielę o 11.30.

10.      W przyszła niedzielę Dzień Papieski. W naszej Parafii będzie to dzień, kiedy uroczyście Wprowadzimy do naszej Świątyni Relikwie św. Jana Pawła II. Uroczyste wprowadzenie relikwii będzie podczas Mszy św. o godz. 17.00. Po niej zapraszamy na wieczór modlitewno-wspomnieniowy poświęcony Św. Janowi Pawłowi II. W planie tego spotkania modlitwa różańcowa, wiele wspomnień i wspólnego śpiewu.

11.      Po Każdej Mszy św. przed kościołem można będzie kupić papieskie kremówki oraz świece z Janem Pawłem. Dochód przeznaczony będzie na wyposażenie Sali multimedialnej w Domu Parafialnym.

12.      Tradycyjnie też do skarbon możne będzie złożyć ofiary na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

13.      Na stoliku za ławkami wyłożone są kartki na wypominki. Prosimy wypełniać wyraźnie, nie odmieniając imion. Wypełnione kartki przynosimy do zakrystii lub klasztoru.

14.      W przyszły wtorek, 18 października o godz. 9.00 będzie Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chorych a po niej spotkanie w Salce dla Starszych i Chorych Parafian. Zarezerwujmy czas i pomóżmy naszym Seniorom i osobom chorym dotrzeć do Świątyni.

15.      Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

16.      W minionym tygodniu zmarł śp. Jerzy Kisielewski. Pogrzeb odbył się w Lęborku. Wieczny odpoczynek…