1.  Dziś Dzień Papieski. W naszej Parafii jest to dzień, kiedy uroczyście wprowadzimy do naszej Świątyni Relikwie św. Jana Pawła II. Uroczyste wprowadzenie relikwii będzie podczas Mszy św. o godz. 17.00. Po niej zapraszamy na wieczór modlitewno-wspomnieniowy poświęcony Św. Janowi Pawłowi II. W planie tego spotkania modlitwa różańcowa, wiele wspomnień i wspólnego śpiewu.

2.  Po Każdej Mszy św. przed kościołem można będzie kupić papieskie kremówki w cenie 7 zł oraz świece z Janem Pawłem w cenie 8 zł. Dochód przeznaczony będzie na wyposażenie Sali multimedialnej w Domu Parafialnym.

3.  Tradycyjnie też do skarbon możne będzie złożyć ofiary na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

4.  We wtorek o godz. 9.00 będzie Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chorych a po niej spotkanie w Salce dla Starszych i Chorych Parafian. Zarezerwujmy czas i pomóżmy naszym starszym i chorym dotrzeć do Świątyni.

5.  We wtorek nie będzie spotkania Grupy Biblijnej z powodu spotkania dekanalnego kapłanów.

6.  W środę w ramach spotkania wspólnoty św. Józefa w kościele spotkanie otwarte dla mężczyzn na temat Eucharystii – serdecznie zapraszamy.

7.  W czwartek o 18.45 spotkanie wspólnoty Effatha.

8.  W czwartek od godz. 17.00 adoracja Pana Jezusa w ciszy.

9.  W sobotę o 11.00 próba scholii rodzinnej. Zapraszamy chętnych do włączenia się we wspólne uwielbianie Boga śpiewem.

10.      Nabożeństwo różańcowe o 17.30, w niedzielę o 16.30. Dla dzieci różaniec od poniedziałku do piątku o 16.30. Modlitwę różańcową będą prowadziły wspólnoty.

Różaniec w Żarnowskiej o godz. 17.00, a w niedzielę o 11.30.

11.      Na stoliku za ławkami wyłożone są kartki na wypominki. Prosimy wypełniać wyraźnie, nie odmieniając imion. Wypełnione kartki przynosimy do zakrystii lub klasztoru..

12.      Rycerze Kolumba i Caritas organizuje po raz kolejny zbiórkę złomu z którego dochód przeznaczony będzie na wsparcie Domu Samotnej Matki w Matemblewie. Informacje na plakatach.

13.      Jest już nowa Księga intencji na 2023 rok. Zachęcamy do rezerwowania terminów Mszy św., zamawiania intencji, czy Mszy gregoriańskich. Intencje na nowy rok, będą przyjmowane w biurze parafialnym po Mszy św. porannej i od 17.00. Od poniedziałku do piątku.

14.      W weekend 4-6 listopada organizowany jest w Łebie Weekend dla narzeczonych z lekcją tańca. Wszelkie informacje na plakacie. Osoby które planują zawrzeć małżeństwo zachęcamy do wzięcia udziału, w ramach spotkań można zyskać zaświadczenie o przebytym Kursie Przedłamżeńskim.

15.      Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

16.      W minionym tygodniu zmarły śp. Marianna Barańska, Irena Środa i Zenobia Karcz. Wieczny odpoczynek…