1.  W środę Po Mszy św. wieczornej spotkanie wspólnoty Mężczyzn św. Józefa– serdecznie zapraszamy.

2.  W środę o 18.00 Msza św. w intencji Przyjaciół Misji Oblackich a po niej spotkanie

3.  W czwartek o 18.45 spotkanie wspólnoty Effatha.

4.  W czwartek od godz. 17.00 adoracja Pana Jezusa w ciszy.

5.  W sobotę o 11.00 próba scholii rodzinnej. Zapraszamy chętnych do włączenia się we wspólne uwielbianie Boga śpiewem.

6.  W przyszła niedzielę wraz z Rycerzami Kolumba zapraszamy na Różaniec przy Krzyżu  pamięci o tych którzy nie wrócili z morza przy falochronie o godz. 16.00. Gdyby padał deszcz różaniec normalnie w kościele.

7.  Nabożeństwo różańcowe o 17.30, w niedzielę o 16.30. Dla dzieci różaniec od poniedziałku do piątku o 16.30. Modlitwę różańcową będą prowadziły wspólnoty.

Różaniec w Żarnowskiej o godz. 17.00, a w niedzielę o 11.30.

8.  Na stoliku za ławkami wyłożone są kartki na wypominki. Prosimy wypełniać wyraźnie, nie odmieniając imion. Wypełnione kartki przynosimy do zakrystii lub klasztoru..

9.  Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca, tradycyjnie Caritas zbierać będzie ofiary na rzecz ubogich z naszej parafii.

10.      W weekend 4-6 listopada organizowany jest w Łebie Weekend dla narzeczonych z lekcją tańca. Wszelkie informacje na plakacie. Osoby które planują zawrzeć małżeństwo zachęcamy do wzięcia udziału, w ramach spotkań można zyskać zaświadczenie o przebytym Kursie Przedmałżeńskim.

11.      W tym tygodniu biuro parafialne nieczynne z racji wyjazdu o. Proboszcza na spotkania prowincjalne.

12.      W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnika w cenie 35 zł, oraz diecezjalne kalendarze maryjne i z Janem Pawłem II – mniejsze po 5 zł, większe po 10 zł.

13.      Potrzebni mężczyźni. Halloween to jedno z najbardziej niebezpiecznych zagrożeń dla naszej wiary i profanacja świętości. Dlatego jako przebłaganie za zniewagi wobec Boga oraz ku czci Wszystkich Świętych w nocy z 31.10 na 1.11 organizujemy w naszym kościele Wieczór Uwielbienia i Nocne Czuwanie. Ze względów bezpieczeństwa potrzeba dwunastu mężczyzn, którzy poświęciliby jedną godzinę, aby trwać na Adoracji. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się do osób, które przed kościołem tworzą listę chętnych i udzielą więcej informacji.

14.      Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.