1.  Rozpoczęliśmy Adwent, a tym samym kolejny Rok Liturgiczny, który przeżywać będziemy pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy”.

2.  Dziś o 16.30 nieszpory niedzielne.

3.  Dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy na roraty, od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.

4.  W czwartek rozpoczniemy Odnowienie Misji św.  i rekolekcje adwentowe. Msze św. w czwartek, piątek i sobotę w Łebie o 9.00 i 19.00, w Żarnowskiej o 17.00. Plan wywieszony jest w gablocie. W przyszła niedzielę składka przeznaczona będzie jako nasza wdzięczność Rekolekcjoniście.

5.  Dziś poświęcone zostaną opłatki na stół wigilijny, w które można będzie się zaopatrzyć w klasztorze Sióstr Służebniczek, lub w Zakrystii u Siostry Marty. Bóg zapłać za składane przy tej okazji ofiary przeznaczone na dzieła prowadzone Przez Siostry.

6.  Dziś także po mszach św. Caritas zbierać będzie ofiary na rzecz ubogich z naszej Parafii.

7.  Rodzicie Dzieci z Ochronki Sióstr Służebniczek, oraz Siostra Agata zapraszają po każdej Mszy św. na kiermasz ozdób adwentowych i Bożonarodzeniowych.

8.  Od wtorku rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. Nabożeństwo po Mszy św. wieczornej, z wyjątkiem czwartku i piątku – w te dni pół godziny przed Mszą św. A w przyszła niedzielę o 16.30.

9.  We wtorek o 19.00 spotkanie Grupy Biblijnej.

10.      W środę wieczorem Msza św. w intencji Przyjaciół Misji a po niej spotkanie.

11.      W  środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Wspólnoty Mężczyzn Św. Józefa.

12.      W czwartek o 18.45 spotkanie wspólnoty Effatha.

13.      W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca.

14.      W czwartek od 18.00 adoracja Pana Jezusa w intencji powołań w ciszy. W tym dniu różaniec przed Mszą św. indywidualnie.

15.      W piątek nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.30. Okazja do spowiedzi rano od 8.30 i wieczorem od 18.00.

16.      Odwiedziny chorych będą bliżej Świąt.

17.      W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy porannej.

18.      W sobotę o 11.00 próba scholii rodzinnej. Zapraszamy chętnych do włączenia się we wspólne uwielbianie Boga śpiewem.

19.      W przyszła niedzielę po każdej Mszy św. można będzie zaopatrzyć się w świece na stół wigilijny – coroczna Akcja Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

20.      Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

21.      Zmarła śp. Klara Beczyczko. Jej pogrzeb odbył się w sobotę w parafii św. Jakuba. Wieczny odpoczynek…