Ogłoszenia duszpasterskie

NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 19.05.2019 r.

 1. Dzisiejsza liturgia słowa wyraźnie mówi nam, że Bóg jest zawsze z tymi, którzy Go miłują. Dlatego święty Jan w Ewangelii podaje nam Jezusowe nowe przykazanie, abyśmy się wzajemnie miłowali, tak jak nas umiłował sam Bóg.
 2. Nabożeństwo majowe dzisiaj o godz. 16.30.
 3. W tygodniu nabożeństwo majowe o godz. 17.30, w Żarnowskiej o godz. 17.00.
 4. We wtorek spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Młodzież zapraszam na nabożeństwo majowe o godz. 17.30, a następnie na mszę św. i katechezę w kościele.
 5. W środę spotkanie wspólnoty Effatha o godz. 19.00.
 6. W czwartek po mszy św. wieczornej o godz. 18.30 spotkanie Rycerzy Kolumba, w klasztorze. Serdecznie zapraszamy.
 7. W sobotę próba scholi o godz. 10.00, a zbiórka ministrantów o godz. 11.00.
 8. W sobotę po mszy św. wieczornej o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie ze słowem i piosenką maryjną w wykonaniu zespołu Jantar z okazji Dnia Matki.
 9. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę na rzecz potrzebujących rodzin z naszej Parafii.
 10. W niedzielę 26 maja Księstwo Łebskie zaprasza na obchody Dnia Matki, które odbędą się tradycyjnie na Campingu przy ul. Turystycznej. O godz. 16.00 zostanie odprawiona msza św., a po mszy św. występy dzieci i biesiada. Wyjazd kolejką z parkingu k. OSP na ul.10 Marca o godz.15.45.
 11. Do nabycia nowy numer naszej parafialnej gazetki Ichtys.
 12. W tygodniu będziemy obchodzić wspomnienia: dzisiaj Piotra, Kryspina; w poniedziałek św. Bernarda ze Sieny, Wiktorii; we wtorek św. męczenników Krzysztofa i towarzyszy oraz św. Eugeniusza de Mazenoda, założyciela naszego Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów MN – będziemy dziękować Panu Bogu za dar naszego założyciela dla Kościoła i Zgromadzenia; w środę Heleny, Wiesławy; w czwartek Iwony; w piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych, Zuzanny, Joanny, Mileny; w sobotę św. Grzegorza VII, papieża, Magdaleny. Solenizantom i jubilatom życzę Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask od Zmartwychwstałego Pana.
 13. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy w ubiegłym tygodniu śp. Waldemara Jackowskiego. Wieczny odpoczynek…
 14. Dziękując za życzliwość i za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni życzę Wam, Kochani Parafianie i mili Goście, dobrej niedzieli. Niech Boże błogosławieństwo nieustannie towarzyszy nam w codziennej pielgrzymce do nieba.