1.    Bardzo serdecznie witamy Was wszystkich, Drodzy Parafianie i mili Goście oraz już teraz życzymy przepięknej niedzieli i dobrego tygodnia.

2.    Msze św. W naszej świątyni odprawiane są w niedzielę o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 17.00 i 20.00. W tygodniu o 8.00, 18.00, 20.00.

3.    Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie codziennie w tygodniu od 18.30 do 20.00. W tym czasie jest możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

4.    Witamy w naszej Wspólnocie Ks. Łukasza Marczaka z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. W tym tygodniu głosić będzie Wczasorekolekcje każdego dnia na Mszy św. o godz. 20.00.

5.    Bóg zapłać za przepiękne przeżycie Odpustu parafialnego. Za wszelkie modlitwy, za obecność. Bóg zapłać Siostrom Służebniczkom, Służbie liturgicznej, Władzom naszego Miasta. Policji, Druhom Strażakom, organistce Marysi, Zespołowi Stella Maris. Dziś jeszcze w ramach świętowania zapraszam na koncert do naszej świątyni. O godz. 18.30 koncert Ad maiorem Dei gloriam. Na organach grał będzie Maciej Jachimowicz a śpiewał będzie tenor Jacek Szponarski. Przypominam o obowiązku zakrywania ust i nosa.

6.    Dziś po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć za dobrowolną ofiarę kalendarz Misyjny na 2021 rok i w ten sposób wesprzeć Misje. W sposób szczególny chcemy wspomóc Misje na Madagaskarze, gdzie ludzie strasznie są dotknięci i głodem i brakiem jakiejkolwiek pomocy w walce z Covid-19. Za wsparcie działalności misyjnej składamy Bóg zapłać.

7.    Parafialny zespół Caritas zapraszam na spotkanie w środę po Mszy św. o godz. 18.00.

8.    Gdyby ktoś chciał zamówić Mszę św. Są wolne intencje w drugiej połowie sierpnia, zapraszam po Mszy do Zakrystii lub w tygodniu do Klasztoru.

9.    Z tyłu na stoliku Nowy numer czasopisma Pielgrzym, czasopismo Miłujcie się, Misyjne Drogi oraz wakacyjny numer gazetki Parafialnej Ichtys.

10.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

11.         W przyszła niedzielę kazania głosił będzie o. Joachim Kusz z naszego klasztoru w Opolu. Po Mszach św. zbierane będą ofiary na budowę kościoła pw. św. Jana Pawła II w Opolu, parafii, w której jako Oblaci od roku posługujemy.

12.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!

13.         W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Ryszarda Chojnackiego. Pan Bóg powołał do Siebie także śp. Jolantę Choczaj której pogrzeb będzie w poniedziałek o 13.00 i śp. Irenę Dawidowicz, której pogrzeb będzie we wtorek o 13.00. Wieczny odpoczynek…