1.    Bardzo serdecznie witamy Was wszystkich, Drodzy Parafianie i mili Goście oraz już teraz życzymy przepięknej niedzieli i dobrego tygodnia.

2.    Msze św. W naszej świątyni odprawiane są w niedzielę o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 17.00 i 20.00. W tygodniu o 8.00, 18.00, 20.00.

3.    Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie codziennie w tygodniu od 18.30 do 20.00. W tym czasie jest możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

4.    Witamy w naszej Wspólnocie o. Joachima Kusza z Opola. W tym tygodniu głosić będzie Wczasorekolekcje każdego dnia na Mszy św. o godz. 20.00. o. Joachim posługuje  w naszym najmłodszym domu w Polsce i wraz ze Wspólnotą mają wielkie dzieło budowy Świątyni parafialnej pw. św. Jana Pawła II. Po Mszach św. przed kościołem zbierać będzie ofiary na budowę tego Kościoła.

5.    Bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej Siostrę Karolinę i Siostrę Agatę, które podejmują posługę wśród nas. Życzymy wszelkiego dobra i Bożej opieki.

6.    Gdyby ktoś chciał zamówić Mszę św. Są wolne intencje we wrześniu i późniejszych terminach, zapraszam po Mszy do Zakrystii lub w tygodniu do Klasztoru.

7.    W tym tygodniu do środy o. proboszcz będzie nieobecny.

8.    Spotkanie i próba dzieci i rodziców przed I Komunią św. w czwartek o 16.30. Bardzo proszę o obecność i rodziców i dzieci.

9.    Artykuły do Ichtysa bardzo proszę dostarczyć do przyszłej niedzieli.

10.         Z tyłu na stoliku Nowy numer czasopisma Pielgrzym, czasopismo Miłujcie się, Misyjne Drogi.

11.         Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

12.         Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!

13.         W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jolantę Choczaj śp. Irenę Dawidowicz i śp. Wiesława Mazura. Wieczny odpoczynek…