1.   Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W Żarnowskiej po Mszy św., a w Łebie o 16.30 wystawienie Pana Jezusa, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia „ O Jezu najsłodszy”. Za udział i publiczne odmówienie tego aktu, można zyskać odpust zupełny.

2.   Dziś przed kościołem Siostra Agata i Rodzice Dzieci z Ochronki rozprowadzają przepiękne wieńce i stroiki. Dochód przeznaczony jest na rzecz Ochronki i uczęszczających do niej Dzieci.

3.   Dziś w Kościele została ogłoszona ogólnopolska zbiórka funduszy na rzecz migrantów na granicy polski-białoruskiej. Przed kościołem można będzie złożyć ofiary na ten cel.

4.   Dziś rozpoczynamy 33-dniowe rekolekcje z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich.  Mają one formę indywidualnej pracy rodzin w oparciu o materiały dostępne online na stronie www.rodzina33.pl zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci Rozpoczęcie podczas Mszy świętej o godz. 11.30.

W niedziele podczas specjalnego nabożeństwa o 16.30 (od przyszłej niedzieli)  wszyscy uczestnicy będą spotykać się na wspólnej modlitwie i podsumowaniu tygodnia, a zwieńczeniem ich będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich w Niedzielę Świętej Rodziny, 26 grudnia. Zapraszam i zachęcam rodziny naszej parafii do włączenia się w  to piękne dzieło.

5.   Dziś także do nabycia najnowszy numer gazetki Ichtys. Gazetka wyłożona jest na stoliku, koszt wydruku wyniósł 3,60. Bóg zapłać za ofiary. Spotkanie redakcji we wtorek o godz. 19.00.

6.   Od jutra po Mszy św. wieczornej rozpoczniemy nowennę do św. Andrzeja Boboli w intencji naszej Ojczyzny.

7.   W środę o 18.00 Msza św. w intencji Przyjaciół Misji Oblackich, po niej spotkanie.

8.   W sobotę Rycerze Kolumba organizują zbiórkę złomu, z której dochód przeznaczony będzie na pomoc Adamowi Górskiemu. Informacje na plakacie w gablocie.

9.   W przyszłą niedzielę rozpoczniemy adwent. Już dziś zapraszamy dzieci na roraty, które będą od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.

10.        W przyszła niedzielę Caritas będzie tradycyjnie, jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, zbierał ofiary na rzecz ubogich z naszej parafii.

11.        Caritas będzie także rozprowadzał świece na stół wigilijny w ramach corocznej akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Duże świece po 20 zł, małe po 10.

12.        Wszystkim, którzy w tym tygodniu mają swoje Święto – Solenizantom, Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

13.        Bóg zapłać za wszelkie dobro, za ofiary, także te przelewane na konto, za dary przekazane do klasztornej kuchni, za każdy gest życzliwości!

14.        W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Piotra Minga. Wieczny odpoczynek…